Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Kursokonferencja sędziowska 2023

 

Ogólnopolska kursokonferencja sędziowska odbędzie się w dniach 3-5 lutego 2023 r. w Hotelu Delicjusz w Trzebawiu k/Poznania. Rozpocznie się ok. 13:00 w piątek, a zakończy ok. 15:00 w niedzielę. Harmonogram godzinowy zostanie opublikowany wkrótce.

 

Program

 

W programie kursokonferencji:

 

     praktyczne ćwiczenia przy stole ze wspólnym omówieniem (bez oceniania);

     seminaria dot. przepisów, technik organizacji zawodów i sędziowania komputerowego;

     zebranie sędziów lig centralnych w sobotę po południu;

     spotkanie z przedstawicielem Zarządu PZBS oraz organami sędziowskimi;

     test wstępny i egzamin (szczegóły niżej).

 

Na zebraniu sędziów lig centralnych oczekujemy obecności wszystkich sędziów ligowych oraz osób, które chcą dołączyć do tego grona. Możliwy jest przyjazd jedynie na zebranie, bez uczestnictwa w pozostałych częściach kursokonferencji.

 

Egzaminy, kategorie sędziowskie

 

Zostanie przeprowadzony egzamin dla sędziów regionalnych i wzwyż, którzy chcą utrzymać lub podwyższyć swoją kategorię sędziowską. Równolegle zostanie przeprowadzony egzamin dla wszystkich osób chcących uzyskać lub podwyższyć tytuł sędziowski.

 

Poza tymi egzaminami i testem wstępnym nie będzie innych ocenianych form sprawdzania wiedzy.

 

Po kursokonferencji zostanie dokonany przegląd kategorii sędziowskich. W szczególności kategorie zostaną obniżone sędziom nieaktywnym.

 

Koszty i zgłoszenia

 

PZBS pokrywa koszty pobytu oraz część kosztów przejazdu kadrze prowadzącej kursokonferencję oraz sędziom lig centralnych, o ile uczestniczą w całej kursokonferencji i pod warunkiem zgłoszenia się do 20 stycznia. Częściowe pokrycie kosztów pobytu przysługuje pozostałym sędziom kat. A.

 

Dla pozostałych uczestników koszt pobytu (nocleg oraz wyżywienie od obiadu w piątek do obiadu w niedzielę) jednej osoby wynosi:

     520 zł - w pokoju 2-osobowym

     620 zł - w pokoju 1-osobowym

     300 zł - tylko obiady i kolacje, bez noclegu

     100 zł - uczestnictwo bez noclegu i bez wyżywienia

 

Dojazd we własnym zakresie.

 

Prosimy o zgłoszenia udziału, indywidualne lub przez WZBS-y, do 23 stycznia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego ORAZ wpłatę pełnej ceny swojego pobytu na konto PZBS. W sprawie korekt w zgłoszeniach prosimy o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Główna Komisja Sędziowska

Jacek Marciniak

Artur Wasiak

Michał Zimniewicz