Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Vilnius Cup 2021

 

Strona internetowa organizatora

Rejestracja

Drodzy brydżyści,

Jest nam niezmiernie miło ogłosić powrót festiwalu brydżowego Vilnius Cup 2021!

Wileński Klub Brydżowy oraz Vytautas Vainikonis, organizatorzy turniejów eliminacyjnych Grand Prix Polski 2021 r. w Wilnie, serdecznie zapraszają entuzjastów brydża do rejestracji na turnieje drużynowe oraz parowe!

Festiwal w Wilnie stał się integralną częścią europejskiej tradycji brydżowej i jest jednym z bardziej znanych i niezastąpionych wydarzeń roku w Europie Północnej i Środkowej. Impreza jest częścią cykli Grand Prix Polski Teamów (GPPT) i Par (GPPP).

Jak zawsze Vilnius Cup będzie prowadzony przez międzynarodowy zespół sędziów, a zawody będą rozgrywane według najwyższych standardów brydżowych.

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem i rejestracji na http://vilniuscup.org/

Vilnius Cup 2021 – informacje:

Data: 1 – 3 października.

Gdzie: Hotel Crowne Plaza, ul. M. K. Čiurlionio, Wilno

Harmonogram:

1 października (piątek)

Turniej teamów (Grand Prix Polski Teamów) - 8 meczów po 8 rozdań. Pierwsze sześć drużyn awansuje do niedzielnego finału.

Zespoły, które zajmą miejsca 7-10 rozegrają mini play-off (eliminacje do finału 2 mecze po 8 rozdań) w sobotę 2 października, aby walczyć o dodatkowe dwa miejsca w finale.

2 października (sobota)

Turniej Par - 50 rozdań (Grand Prix Polski Par).

W sobotni wieczór zapraszamy wszystkich na tradycyjny bankiet organizowany i prowadzony przez naszych wieloletnich partnerów w Olympic Casino!

3 października (niedziela)

Finał turnieju teamów – 8 drużyn gra round robin (7 rozdań w meczu) zachowując połowę zdobytych punktów.

Gracze, którzy nie dostaną się do finału będą mogli zagrać w dodatkowym turnieju par (IMP), który zostanie rozegrany w niedzielę 3 października.

Ważne:

Zawodnicy otrzymają punkty rankingowe WBF - punkty WBF Year, jeśli w turnieju drużynowym weźmie udział wystarczająca liczba drużyn.

Opłaty za uczestnictwo:

• Turniej Drużynowy: 400 EUR / drużynę

• Turniej Par: 160 EUR / za parę

• Dodatkowy turniej par: 60 EUR / za parę

Członkowie PZBS zniżka 50% wpisowego (przy rejestracji online do 17 września)

Występ na turnieju jest gwarantowany TYLKO po wcześniejszej rejestracji (do 17 września) na stronie http://vilniuscup.org/.

Nagrody:

Na zwycięzców wszystkich turniejów czekają wysokie nagrody pieniężne, medale i puchary!

Gwarantowana pula nagród to 14.000 EUR.

Rejestracja:

http://vilniuscup.org

Dodatkowe informacje:

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące turnieju i jego zasad to prosimy o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacje o zakwaterowaniu:

Jeśli szukasz noclegu w Wilnie podczas turnieju, skontaktuj się z Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (Dostępne są oferty już od 35 EUR za noc!)

Informacje dotyczące COVID:

Podczas turnieju będą obowiązywały wszystkie zasady i ograniczenia ustalone przez Rząd Republiki Litewskiej.

Czekamy na Ciebie na Vilnius Cup 2021!

W zawodach mogą wyłącznie wziąć udział osoby w pełni zaszczepione (co najmniej 14 dni po drugim szczepieniu) lub ozdrowieńcy (po przejściu COVID-19 nie wcześniej niż 3 miesiące przed imprezą) lub z negatywnym wynikiem testu wykonanym nie wcześniej niż 48 h przed imprezą. Zawodnik musi posiadać odpowiedni dokument potwierdzający spełnienie jednego z powyższych warunków.

Osoby bez takiego dokumentu nie zostaną dopuszczone do zawodów.