Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Kadra Rejonowa 2020

Spis treści
Kadra Rejonowa 2020
Kadra Rejonowa
Zgłoszone pary - Krajowa
Kadra Mistrzowska
Kadra Narodowa 1

Kadra Krajowa

Wyniki

Komunikat 1

  1. Rozgrywki Kadry Krajowej będą przeprowadzone w dniach 07-09.02.2020 r.
  2. Do rozgrywek Kadry Krajowej awansują pary z Kadry Rejonowej.
  3. Bez wcześniejszych eliminacji uprawnione do gry w KK są pary złożone z zawodników z zawodników zajmujących miejsca 1 do 300 w Notowaniu IV 2019 Rankingu PZBS lub posiadających łączny współczynnik klasyfikacyjny co najmniej 18 WK, a każdy indywidualnie co najmniej 5 WK.
  4. Do Kadry Krajowej na wniosek selekcjonerów mogą zostać zgłoszone reprezentacyjne pary juniorskie.

 

Witold Stachnik
Prezes Zarządu PZBS

Komunikat 2

Miejsce rozgrywek

  1. Rozgrywki (kotły) odbędą się w 2 ośrodkach:
    • Warszawa Centrum Sportów Umysłowych im. Włodzimierza Buze ul. Polinezyjska 10
    • Wrocław, ul. Na grobli 30-32

Osoby, które potrzebują miejsca noclegowe we Wrocławiu, w wysokości 65 PLN/osobę proszone są o kontakt ze Stanisławem Gołębiowskim &ndash Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 601 795 136 do dnia 03.02.2020 r.

System rozgrywek

  1. >W każdym ośrodku startują 32 pary.
  2. Systemy rozgrywek w obu ośrodkach są identyczne.
  3. Mecze (rundy) w grupach będą 6-rozdaniowe.
  4. Pary zostaną podzielone na 4 grupy 8-parowe metodą pętelkową wg. sumy rankingów zawodników w parze (Ranking na 30.09.2019.)
  5. W grupie zostanie rozegranych 7 rund.
  6. Kolejną fazą będzie gra na dochodzenie (32 pary) bez powtórzeń z opóźnieniem jednej rundy.
  7. Zostanie rozegranych 13 rund na dochodzenie. Razem 20 rund – 120 rozdań.

Harmonogram rozgrywek

  1. Piątek początek godz. 1700 - rundy 1-5 w grupach.
  2. Sobota 1000 - 2 rundy w grupie i 8 rund na dochodzenie.
  3. Niedziela 1000 - 5 rund na dochodzenie.
  4. Szczegółowy harmonogram poszczególnych dni zostanie wywieszony w miejscu gry.

Awanse

Zgodnie z punktem III.3.7 Regulaminu Rozgrywek Kadry Open 2020 przy zgłoszonych 12 parach do Kadry Mistrzowskiej, z Kadry Krajowej awansuje 20 par w tym 6 par z każdego kotła oraz 8 par z klasyfikacji łącznej Kadry Krajowej

Stanisław Gołębiowski

Przewodniczący WG

Marek Pietraszek

Selekcjoner Reprezentacji Open

Zgłoszone pary

KADRA KRAJOWA - Podział na grupy

WARSZAWA,  Centrum Sportów Umysłowych, ul. Polinezyjska 10

1

Robert Chmielak   Krzysztof Kluf

2

 Iwona Czajka    Anna Sarniak

3

Edmund Czubak   Jakub Urbanowicz

4

Maciej Dąbrowski   Michał Wróbel

5

Maciej Dobrzyński   Hubert Urban

6

Grzegorz Fijałkowski   Zdzisław Kowalewski

7

Michał Górski   Sebastian Piepióra

8

Jacek Grzelczak   Robert Nowicki

9

Dariusz Hutnik   Andrzej Jakimiec

10

Jakub Jagodziński   Dariusz Koproń

11

Łukasz Kalbarczyk   Arkadiusz Majcher

12

 Jacek Kapela    Jerzy Kosowicz

13

Dariusz Kłodos   Arkadiusz Wódkowski

14

Sławomir Kolarz   Leszek Sztyrak

15

Dariusz Krakowiak   Dariusz Wojna

16

Anna Kręglewska-Wnuk   Tomasz Wnuk

17

Bogusław Kruczek   Tadeusz Przybyło

18

Igor Ciborowski   Bartosz Mer

19

Włodzimierz Krysztofczyk   Tomasz Krysztofiak

20

Maciej Kulikowski   Paweł Sierakowski

21

Andrzej Łukianiuk   Andrzej Rzechuła

22

Jan Mazurkiewicz   Marek Różański

23

Ewa Miszewska   Jacek Dmowski

24

Marek Niesłuchowski   Leszek Szkudlarek

25

Marek Pietraszek   Jacek Znamirowski

26

Sławomir Piętak   Robert Rostek

27

Piotr Piotrowski   Krzysztof Robaszek

28

Teresa Pudelewicz   Dariusz Kardas

29

Monika Sautaux   Andrzej Hycnar

30

Tomasz Sielicki   Marek Wójcicki

31

Marta Sikora   Witold Tomaszek

32

Adam Wszeborowski   Tomasz Zaleski
WROCŁAWul. Na grobli 30-32

33

Marek Bałdysz   Samuel Bałdysz

34

Marek Banach   Marek Ostrowski

35

Jacek Batóg   Grzegorz Rybacki

36

Olech Bestrzyński   Marcin Pędziński

37

Artur Bobołowicz   Mirosław Mamoń

38

Andrzej Chodowski   Stanisław Greszta

39

Andrzej Dachtera   Andrzej Grześko

40

Paweł Fiebig   Michał Pabich

41

Przemysław Gałek   Rafał Synowiec

42

Jerzy Gładysz   Mariusz Kowalczyk

43

Roman Jarmuż   Marek Rużyło

44

Grzegorz Jędrzejewski   Bartosz Kaczmarek

45

Krzysztof Kleinrok   Jarosław Posłuszny

46

Piotr Kuc-Dzierzawski   Tomasz Stryszewski

47

Piotr Kulesza   Przemysław Saliński

48

Jerzy Kullas   Marek Wawrzyniak

49

Marek Lewandowicz   Jerzy Wilczek

50

Anna Maduzia   Marcin Dobrowolski

51

Piotr Matkowski   Krzysztof Śliwoń

52

Antoni Paja   Aleksander Wodyńsk

53

Jakub Patreuha   Patryk Patreuha

54

Janusz Pawlicki   Arkadiusz Poziemski

55

Dawid Permus   Adam Waszkiewicz

56

Agnieszka Pietrzyk   Andrzej Pawlak

57

Barbara Podgórska   Witold Szczepaniak

58

Piotr Radzikowski   Piotr Stopa

59

Olgierd Rodziewicz-Bielewicz   Sławomir Piechocki

60

 Adam Krysa   Mateusz Sobczak

61

 Andrzej Skotniczny    Marek Skotniczny

62

Jolanta Sławenta   Józef Sławenta

63

Jacek Szczerbowski   Ryszard Zwolak

64

Małgorzata Turska-Marcinowska   Adam Marcinowski

 



Poprawiony (sobota, 15 lutego 2020 19:37)