Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Graj w brydża przez Internet!

Oficjalne turnieje brydżowe PZBS w internecie

Polski Związek Brydża Sportowego organizuje turnieje brydżowe online. Gra w brydża online oferuje zdobywanie punktów klasyfikacyjnych (PKLi), a wraz z nimi możliwości awansowania na kolejne tytuły klasyfikacyjne PZBS.

Brydż - hobby dla każdego

Brydż w Internecie to wspaniała alternatywa dla osób niemających czasu, albo tych którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w turniejach brydża na żywo. Gra online to świetny sposób na odświeżanie lub rozwijanie swoich umiejętności brydżowych, a w przypadku gry na roboty - bez konieczności szukania partnera.

Zagraj w brydża online już teraz

Graj z robotami
i porównuj się z ludźmi


https://www.funbridge.com/pl/

Turnieje PZBS (dostępne w zakładce Turnieje Federalne) można grać całą dobę, do gry nie potrzebujesz partnera, bo wszyscy grają z robotem na dwa inne roboty. Wszystko zależy od Ciebie!

W FunBridge zagrasz nie tylko o punkty PZBS - organizowane są tam turnieje Światowej Federacji, Europejskiej Ligii, Amerykańskiej Ligii i wiele innych. Możesz też uczyć się tam brydża czy wyzywać swoich znajomych na brydżowe pojedynki.
 

Graj z człowiekiem
na innych ludzi


https://www.bridgenet.pl/pl/

PZBS organizuje turnieje od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych (harmonogram znajdziesz na stronie). Zagrasz tam Turnieje Klubowe, Internetowe Mistrzostwa Polski Par oraz Internetowe Indywidualne Mistrzostwa Polski

Poza turniejami PZBSu możesz tam tam grać z innymi prawdziwymi ludźmi nie tylko w turniejach, ale też dla relaksu. Grając poza turniejami nie musisz logować się z własnym partnerem - system przydzieli Ci jakiegoś automatycznie.

Graj na HoB-ie z innymi ludźmi

https://houseofbridge.com/pl

House of Bridge (HoB) to nowa, całkowicie polska, aplikacja do gry w brydża online. Umożliwia grę turniejową i towarzyską oraz wspiera naukę oferując analizę porozdaniową typu deep finesse. Instrukcja rejestracji: https://houseofbridge.com/rejestracja-na-hob/

PZBS patronuje obecnie turniejom BridgeNET Weekend oraz BridgeNET Junior, w których można zdobywać PKL-e. Dokładny harmonogram turniejów organizowanych przez PZBS na HoB-ie jest dostępny na stronie BridgeNET (https://www.bridgenet.pl).