Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Drużyny uprawnione do startu sezon 2021/22

Poza drużynami dopuszczonymi do Lig przez Zarząd PZBS zgodnie z Uchwałą nr 33.

Drużyny te proszone są o kontakt z Kierownikiem Wyszkolenia - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ekstraklasa

1

AGENA Development Bridge24.pl 

2

BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR 

3

ESBS VITAS Elbląg 

4

GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV 

5

GTB SDK Tczew 

6

LKS Kasztelan Konkret Chełmno 

7

Objectivity KS AZS Wratislavia III WR 

8

SFORA CIBORA MINDLAB Kraków 

9

SPS CONSTRUCTION Kielce 

10

SYNERGIA ILANKA 

11

SYNIS VALUE MEDIA OPOLE 

12

Szkoła Brydża Szlem Gdańsk 

13

TB Silesia I Gliwice 

14

ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice 

15

Akademia Brydża AZS UW Warszawa

16

Baraż 2 (Łączność/SKOBUD)

I liga

1

Agilero Piast Skawina 

2

Bridge24.pl 2. 

3

GTB ANDRZEJKI Gdańsk 

4

ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 

5

Eko-Tech Jantar Toruń

6

Baraż 2 (Łączność/SKOBUD)

7

AD Szczecin 

8

Autostrada Eksploatacja & 2S Media 

9

AZS Uniwersytet Zielonogórski 

10

BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski 

11

BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 

12

BUKS MDK MOSM I Bytom 

13

DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 

14

Elektromontaż Joker Rzeszów 

15

ERBUD SA KS AZS Wratislavia IX 

16

ESKOM IT Warszawa 

17

FREEECO CHEMIK Puławy 

18

INWIT Pabianice 

19

KKBS CZARNA PAPUGA ZWIERZYNIEC Kraków 

20

KS KM IMPORT JAGIELLONKA 

21

Laser DeLux Łódź 

22

OBJECTIVITY KS AZS Wratislavia VI WR 

23

STARKA PAB Poznań 

24

Taka sobie drużyna brydżowa WZBS 

25

TRANSFER PAB Poznań 

26

TURBO FLY-BACK 

27

UKB KLEKS Szamotuły 

28

VĘGORIA WCK Węgorzewo 

29

TB SILESIA II Gliwice

30

SYNIS Opole

31

INVENIO SZLEM Dzierżoniów

32

Baraż 6 (STRACHOTA KS AZS Wratislavia VII WR/UNIA II Leszno)

II liga

1

ABNEGAT WZBS Warszawa 

2

ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 

3

FIORI GIFTS GCKiB Dobra Szczecińska 

4

KŁODAWKA KART-EL Gorzów Wlkp 

5

KONTRA Koszalin 

6

POMTECH Zwoleń 

7

SYNERGIA Cracovia Ilanka 2 

8

UNIA WINKHAUS Leszno 

9

TS WISŁA Kraków

10

SPS EKO-RÓŻANKA

11

ETB Ełk

12

Baraż 6 (STRACHOTA KS AZS Wratislavia VII WR/UNIA II Leszno)

13

AZS AGH Piast Kraków 

14

Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 

15

BSBS II Bielsko-Biała 

16

BTG Bydgoszcz 

17

CKiS Skawina 

18

Darles Santerm Gdańsk 

19

Dunajec Nowy Sącz 

20

FLUX-MEDICAL Boguniewo 

21

Fundacja Mała Ojczyzna 

22

Gambling Zamek Ciechanów 

23

GKS Piast Gliwice I 

24

GTB ATUT Rumia 

25

Hetman Białystok 

26

K2 Rebid 

27

KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski 

28

KTB Konin 

29

LIBERTY DDK II Brzeziny Śląskie 

30

ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 

31

MKS Strzelce Opolskie 

32

MOSiR I Kostrzyn/Fundacja ILB 

33

Okna Boniek-STB Słupsk 

34

PKB Wtórmex Radomsko 

35

PREMONT Impas Katowice 

36

Rewers - Joker Rzeszów 

37

SUDOVIA International 

38

ŚWSBC Chełmiec Termet 

39

TKB PAAK Chemik Bydgoszcz 

40

Wisłoka Dębica - Korso Mielec 

41

Elektroosmoza Legionowianin 2

42

Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark Warmiński

43

Baraż 9 (Tenispoint Chemik Bydgoszcz/Solutionsbay) 

44

Baraż 10 (Instalko SBS 1 Międzyrzecz/Pionier Entuzjaści) 

45

Baraż 11 (Leskowiec  - Beskid/MP v MA)

46

DRIM TIM

47

Baraż 13 (NOWA STACJA (BARD13)/DS v WP) 

48

Baraż 14 (PIAST RSB Brzeg/DS v WP) 

49

ROKITA Brzeg Dolny (DS)

50

Awans z KP

51

SBS Instalko Międzyrzecz (LB)

52

Rondo Łódź (LD)

53

Awans z LU

54

Płockie Towarzystwo Gieru Umysłowych (MA)

55

Awans z MP

56

Awans z OP

57

Awans z PD

58

Awans z PK

59

CKiS Pruszcz Gdański (PM)

60

Awans z SL

61

Awans z SW

62

ESBS TECHBUD Elbląg (WM)

63

Awans z WP

64

Awans z ZP

65 J&J Kraków (Uchwała 33)
66 MK Galicja Kraków (Uchwała 33)
67 BINŻ Bełchatów (Uchwała 33)
68 GTB HOTEL AMBER Gdańsk (Uchwała 33)
69 TS WISŁA Kraków (Uchwała 33)

 

Poprawiony (czwartek, 04 listopada 2021 22:18)