Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Ekstraklasa 2012 - playoff

Komunikat początkowy    Wyniki po round-robin     Aktualna sytuacja

Grupa A (1÷4)

termin rozegrania meczu - 11 marca
zwycięzcy awansują do finałowej czwórki, przegrani grają w repasażach ze zwycięzcami meczów z grupy B

mecz po RR Warszawa, 3-4 marca C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
1 1 KS WINKHAUS UNIA Leszno  7.2 20 25 1 2 23 - 78.2
4 SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo   21 20 47 54 38 - 180
mecz   Gołuchów k/Kalisza, 3 marca C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
2 2 RUCH S.A. - AZS POLITECHNIKA Wrocław  7.2 5 17 31 34 5 - 99.2
3 CONSUS Kalisz   21 61 46 11 5 - 144

                    

Grupa B (5÷8)

termin rozegrania meczu - 11 marca

zwycięzcy grają w repasażach z przegranymi z grupy A, przegrani zakończą rozgrywki na miejscach 7, 8

 
mecz po RR Warszawa, 11-12 lutego C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
3 5 ASKO-TECH SPÓJNIA Warszawa 7.2 44 33 12 16 24 - 136.2
8 KS CRACOVIA 1906 CALDO-IZOLACJA Kraków   7 3 6 7 14 - 37
mecz   Warszawa, 18-19 lutego C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
4 6 KURT-ROYCE Poznań 7.2 33 6 14 22 37 27 146.2
7 DOM KREDYTOWY NOTUS Warszawa   10 35 21 28 19 22 135

                    

Grupa C (9÷12)

termin rozegrania meczu - 11 marca
zwycięzcy kończą rozgrywki na miejscach 9, 10, przegrani zagrają w barażach o utrzymanie

mecz po RR Katowice, 3-4 marca C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
5 9 KONSTANTA Bielsko Biała  7.2 18 35 48 33 46 - 187.2
11 LATTERIA TINIS-STEINPOL ILANKA Rzepin   2 22 42 31 19 - 116
mecz   Olsztyn, 3-4 marca C/O

1

2

3

4

5

6

Razem
6 10 KATOK SL Mińsk 7.2 44 18 31 25 19 22 166.2
12 MY PO-WA Poznań   26 22 52 17 22 49 178

                    

Grupa D (13÷16)

kontynuuje round-robin (mecz i rewanż), 2-4 marca, Starachowice
pierwsze dwie drużyny zagrają w barażach o utrzymanie, ostatnie dwie spadną z Ekstraklasy

Po RR Drużyna VP
13 ZTB 7 TREFL Zawiercie 196->296
14 INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGIEŁ SZABLA Płock  193->280
15 ELEKTROMONTAŻ Rzeszów  186->276
16 KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz  171->249

 

Repasaże (grupy A i B)

zwycięzcy awansują do finałowej czwórki, przegrani zakończą rozgrywki na miejscach 5, 6

mecz po RR Warszawa, 21 kwietnia  C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
7 1 KS WINKHAUS UNIA Leszno 7.2 21 33 24 37 79 - 201.2
6 KURT-ROYCE Poznań   30 44 10 31 7 - 122
mecz   Łódź, 9 maja (jako ćwierćfinał) C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
8 2 RUCH S.A. - AZS POLITECHNIKA Wrocław 7.2 22 20 36 14 9 12 120.2
5 ASKO-TECH SPÓJNIA Warszawa   27 3 14 20 38 31 133

Półfinały

turniej finałowy - Łódź, 10-12 maja (czwartek-sobota), carry-over 7.2 w półfinale dla drużyny z wyższego miejsca po RR

mecz po RR Łódź, 10-11 maja C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
9 3 CONSUS Kalisz   36 25 28 31 36 69 225
1 KS WINKHAUS UNIA Leszno 7.2 37 23 14 20 35 19 152.2
mecz   Łódź, 10-11 maja C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
10 4 SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 7.2 0 16 20 5 26 25 99.2
5 ASKO-TECH SPÓJNIA Warszawa   42 33 13 3 27 12 130

 

Baraże o ekstraklasę

Faza 1 - termin rozegranie tej fazy - 14 kwietnia,

mecz po RR Warszawa, 31 marca C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
11 10 KATOK SL Mińsk 7.2 15 23 17 46 14 13 135.2
  GKS PIAST II Gliwice   27 14 22 23 16 42 145
mecz   Rzepin, 14 kwietnia C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
12 11 LATTERIA TINIS-STEINPOL ILANKA Rzepin 7.2 8 42 33 23 28 14 155.2
  AZS UW TG Warszawa   18 12 18 42 43 38 171
mecz   Katowice, 31 marca C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
13 13 ZTB 7 TREFL Zawiercie 7.2 31 29 2 42 44 8 163.2
  SFORA CIBORA Kraków   37 9 21 6 19 40 132
mecz   Płock, 30-31 marca C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
14 14 INTERBUD JAROSŁAW SZCZYGIEŁ SZABLA Płock 7.2 39 38 8 35 9 24 160.2
  ANDRZEJKI Gdańsk   15 22 14 37 33 42 163 

Faza 2 - termin rozegrania tej fazy - 20 maja

mecz Katowice, 10 czerwca C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
15 ZTB 7 TREFL Zawiercie 7.2             7.2
AZS UW TG Warszawa               awans
mecz Gliwice, 12 maja C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
16 GKS Piast II Gliwice 7.2 20 35 17 6 27 - 110.2
ANDRZEJKI Gdańsk   58 30 45 18 22 - 173

 

Poprawiony (piątek, 20 lipca 2012 12:45)