Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Komunikat w sprawie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w brydżu sportowym.

1. Lista awansujących par

 

1

Paweł Hulanicki

MA

NE -  ch1

Tomasz Kiełbasa

2

Jakub Janasiak

LD

NE -  ch2

Krzysztof Maciak

3

Karolina Kupczyk

MA

NE -  dz1

Kinga Kiraga

4

Jakub Bazyluk

MA

NE -  ch3

Piotr Jasiński

5

Krzysztof Cichy

MA

NE -  ch4

Kacper Kopka

6

Wojciech Pilat

MA

NE -  ch5

Paweł Morgen

7

Mariana Hernandez

MA

NE -  dz2

Karolina Melkonyan

8

Paweł Cichoś

LD

NE -  ch6

Maciej Szulc

9

Konstanty Kraszewski

MA

NE -  ch7

Michał Górski

10

Mikołaj Kowalski

MA

NE -  ch8

Maksymilian Grochowski

11

Krystian Woliński

PD

NE -  ch9

Jakub Konador

12

Piotr Cichocki

WM

NE -  ch10

Bartłomiej Ćwirko

13

Joanna Gubrynowicz

MA

NE -  dz3

Maria Zarzycka

14

Maria Socha

MA

NE -  dz4

Agnieszka Cieślik

15

Agata Domańska

MA

NE -  dz5

Maria Kopczyńska

PD

16

Emilia Szkaradek

MP

SE -  dz1

Gabriela Gibek

17

Mateusz Krzemyk

MP

SE -  ch1

Oskar Trybus

18

Dominik Rajtar

MP

SE - ch2

Kacper Wieczorkowski

19

Szymon Superson

MP

SE - ch3

Wojciech Ligman

PM

20

Tomasz Pawełczyk

SL

SE - ch4

Michał Kaleta

21

Karol Otawski

SW

SE - ch5

Michał Mac

22

Aleksandra Zięba

SW

SE - dz2

Małgorzata Ziopaja

23

Natalia Staroń

MP

SE - dz3

Marta Armuła

24

Bartosz Wróbel

MP

SE - ch6

Bartosz Wolak

25

Maciej Kędzierski

MP

SE - ch7

Bartosz Bunar

26

Mateusz Słuszniak

MP

SE - ch8

Roman Madej

27

Bartosz Liszka

MP

SE - ch9

Rafał Skalny

28

Weronika Tarnawska

MP

SE - dz4

Gabriela Kisielewska

29

Hieronim Dzieślewski

MP

SE - ch10

Michał Mirecki

30

Maria Życzkowska

MP

SE - dz5

Małgorzata Życzkowska

31

Bartosz Macioł

DS

SW - ch1

Szymon Ostrowski

32

Patryk Patreuha

DS

SW - ch2

Jakub Patreuha

33

Adam Szuszkiewicz

DS

SW - ch3

Oskar Tokarczuk

34

Wiktor Hamberger

DS

SW - ch4

Ryszard Rosikiewicz

35

Maria Wolak

DS

SW - dz1

Aleksandra Andrasz

36

Nicola Łuczak

LB

SW - dz2

Julia Franczyk

37

Alicja Myśliwiec

DS

SW - dz3

Katarzyna Jakieła

38

Szymon Armata

DS

SW - ch5

Łukasz Radliński

39

Kacper Tanaś

LB

SW - ch6

Krzysztof Krzeszowski

40

Oliwia Gil

SL

SW - dz4

Julia Midera

DS

41

Aleksandra Kułakowska

DS

SW - dz5

Marta Sicińska

42

Adam Jasiak

DS

SW - ch7

Andrzej Zaród

43

Mikołaj Dziubiński

SL

SW - ch8

Grzegorz Walczewski

44

Dominik Caus

SL

SW - ch9

Martin Kaleta

45

Filip Trojański

SL

SW - ch10

Wiktor Pantak

46

Michał Diak

WP

NW - ch1

Łukasz Bielejewski

47

Patryk Morawski

WP

NW - ch2

Mikołaj Cankudis

48

Sylwia Suchodolska

PM

NW - dz1

Michalina Krysiak

49

Kajetan Gościański

WP

NW - ch3

Jakub Kozak

50

Kacper Walentynowicz

PM

NW - ch4

Albert Strebejko

51

Dominik Gulgowski

PM

NW - ch5

Krzysztof Tabeau

52

Marcin Matella

WP

NW - ch6

Kacper Koziełło

53

Marianna Jeżewska

WP

NW - dz2

Maria Banaszkiewicz

54

Kacper Kasprzak

WP

NW - ch7

Albert Wojda

55

Błażej Jaszczerski

PM

NW - ch8

Kacper Kwiatkowski

56

Krzysztof Smogór

WP

NW - ch9

Sebastian Robak

57

Adam Dereszewski

WP

NW - ch10

Kacper Kaźmierczak

 

Na mocy regulaminu eliminacji do OOM http://www.pzbs.pl/nowosci/3623-regulamin-eliminacji-do-ogolnopolskiej-olimpiady-mlodziezowej punkt 11 braki wynikające z niewykorzystanych przez strefę NW limitów w turnieju par dziewcząt uzupełniam braki następującymi parami:

 

58

Alicja Żarczyńska

DS

SE - dz6

Wiktoria Wąs

SL

59

Dominika Daśko

MA

NE - dz6

Lidia Sobońska

60

 Karolina Kowalska

MA 

NE – dz7 

 Joanna Zalewska

 

W przypadku wycofania par, zostaną powołane następne pary zgodnie z wynikami eliminacji strefowych znajdujących się obecnie na głównej stronie PZBS.

 

2.        Wszystkie druki zgłoszeń potrzebne do zgłoszenia zawodników i trenerów można pobrać z: http://oom2017.zgora.pl/pl/druki.html

3.        Komunikat organizacyjny Nr 2. http://oom2017.zgora.pl/pl/komunikaty/2017/03/07/komunikat-organizacyjny-nr-2/

4.        Przypominam o konieczności posiadania badań lekarskich przez uczestników imprezy.

5.        Limity opiekunów na województwo:

1-5 zawodników – 1 osoba towarzysząca*
6-10 zawodników – 2 osoby towarzyszące*
11-16 zawodników – 3 osoby towarzyszące*
17-25 zawodników – 4 osoby towarzyszące*
26-32 zawodników – 5 osób towarzyszących*
33-40 zawodników – 6 osób towarzyszących*
41-50 zawodników – 7 osób towarzyszących*
51-60 zawodników – 8 osób towarzyszących*
61-70 zawodników – 9 osób towarzyszących*
71-80 zawodników – 10 osób towarzyszących*
81-90 zawodników – 11 osób towarzyszących*
91-100 zawodników – 12 osób towarzyszących*
101-120 zawodników – 13 osób towarzyszących*
121-150 zawodników – 14 osób towarzyszących*
 

Adrian Bakalarz

Członek ZG ds. młodzieży

Poprawiony (czwartek, 20 kwietnia 2017 13:20)