Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Archiwum

Filtr tytułów     Wyświetl: 
# Tytuł artykułu Data Autor
Górskie Granie czyli wczasy dla młodzieży niedziela, 06 lipca 2014
9. Zimowy Obóz Młodzieżowy, Stasikówka 8-15.02.2014 r. wtorek, 18 lutego 2014
9. Zimowy Obóz Młodzieżowy, Stasikówka 8-15.02.2014 r. wtorek, 18 lutego 2014
Zgrupowanie Kadr Młodzieżowych PZBS 2014 poniedziałek, 16 grudnia 2013
Finały 3. Młodzieżowego Petroactiv Grand i Petit Prix Małopolski, Skawina 30.11.2013 r. środa, 04 grudnia 2013
Protokół z rozstrzygnięcia ofert na rok 2014 sobota, 23 listopada 2013
Konkurs ofert 2014 sobota, 23 listopada 2013
Komunikat Kursokonferencji Szkoleniowców sobota, 23 listopada 2013
Dyskusja, Smołdziński Las sobota, 23 listopada 2013
Podsumowanie dyskusji w Komornicy sobota, 23 listopada 2013
V TarNOWICJUSZ 2013 wtorek, 03 września 2013
Małopolski Obóz Kadry Wojewódzkiej, Stasikówka 15-25.08.2013 r. niedziela, 18 sierpnia 2013
3. Mistrzostwa Polski Młodzików poniedziałek, 06 maja 2013
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 - foto niedziela, 24 marca 2013
Obozy Młodzieżowe wtorek, 22 października 2013 Adrian Bakalarz
Akademickie Mistrzostwa Polski 2000 Wyniki poniedziałek, 29 lipca 2013 Adrian Bakalarz
Mistrzostwa Polski Juniorów 2000 Wyniki poniedziałek, 29 lipca 2013 Adrian Bakalarz
Akademickie Mistrzostwa Polski 2009 Wyniki środa, 24 lipca 2013 Adrian Bakalarz
OOM 2019 - komunikat nr 2 piątek, 26 kwietnia 2019 Artur Wasiak
OOM 2019 - lista awansów piątek, 05 kwietnia 2019 Artur Wasiak
Mecz treningowy juniorek Polska - Anglia piątek, 13 kwietnia 2018 Artur Wasiak
Kadra juniorek, etap 3. - komunikat piątek, 09 lutego 2018 Artur Wasiak
Kadra juniorek, etap wstępny - komunikat niedziela, 17 grudnia 2017 Artur Wasiak
Kadra juniorek - komunikat niedziela, 17 grudnia 2017 Artur Wasiak
KOMUNIKAT dot. zgrupowania kadr U-15 i U-12 wtorek, 15 czerwca 2021 Beata Madej
Lista awansów do finału OOM w Brydżu Sportowym poniedziałek, 24 maja 2021 Beata Madej
Powołania na zgrupowania kadr U-15 i U-12 wtorek, 30 czerwca 2020 Beata Madej
KOMUNIKAT KADROWY – II etap kadry młodzików 2020 poniedziałek, 30 grudnia 2019 Beata Madej
Kadra U-15 - komunikat wstępny 2019-20 wtorek, 26 listopada 2019 Beata Madej
Kadra Juniorek 2020 środa, 23 października 2019 Beata Madej
Lista startowa OOM (po weryfikacji) środa, 20 kwietnia 2011 Jerzy Greś
Brydżowy Ogólnopolski Obóz Młodzieżowy BOOM 2014 środa, 18 czerwca 2014 Marcin Wasłowicz
EOOM: Komunikat końcowy 2014 niedziela, 23 marca 2014 Marcin Wasłowicz
Zgrupowanie Kadr Młodzieżowych PZBS 2014 czwartek, 06 lutego 2014 Marcin Wasłowicz
Program Zgrupowania Kadr PZBS w Szczyrku czwartek, 23 stycznia 2014 Marcin Wasłowicz
Regulamin Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej 2018 poniedziałek, 29 stycznia 2018 Witold Stachnik
Reprezentacja U-20 piątek, 02 czerwca 2017 Witold Stachnik
Reprezentacja U-16 poniedziałek, 15 maja 2017 Witold Stachnik
Kadra Juniorek - II etap czwartek, 01 grudnia 2016 Witold Stachnik
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików CE środa, 15 września 2021 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa NW poniedziałek, 30 sierpnia 2021 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - regulamin i program środa, 25 sierpnia 2021 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej wtorek, 29 czerwca 2021 Łukasz Jasiński
OOM 2021 - program piątek, 04 czerwca 2021 Łukasz Jasiński
Rezerwa OOM poniedziałek, 31 maja 2021 Łukasz Jasiński
OOM - komunikat nr 2 poniedziałek, 12 października 2020 Łukasz Jasiński
Eliminacje do OOM - strefa NW czwartek, 01 października 2020 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Eliminacje do OOM – strefa CE piątek, 25 września 2020 Łukasz Jasiński
Konsultacje Szkoleniowe Reprezentacji Polski U20 i U21 (roczniki 2000 i młodsi) niedziela, 12 lipca 2020 Łukasz Jasiński
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza teamów U-13 wtorek, 03 marca 2020 Łukasz Jasiński
XVIII Młodzieżowy Festiwal Brydżowy - komunikat piątek, 25 października 2019 Łukasz Jasiński
Zasady wyłonienia Reprezentacji Polski Juniorów U-15 czwartek, 10 października 2019 Łukasz Jasiński
Zasady wyłonienia Reprezentacji Polski Juniorów U-20 i U-25 na rok 2020 środa, 09 października 2019 Łukasz Jasiński
5. Kursokonferencja Trenerska 26-29.09.2019 wtorek, 24 września 2019 Łukasz Jasiński
XXXIII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej czwartek, 16 maja 2019 Łukasz Jasiński
Obozy brydżowe BOOM Tatry 2019 czwartek, 16 maja 2019 Łukasz Jasiński
Kadra U-26 i U-21 - ostatni etap środa, 24 kwietnia 2019 Łukasz Jasiński
Kadra U-20 i U-25 - komunikat poniedziałek, 01 kwietnia 2019 Łukasz Jasiński
Trzeci etap kadry juniorek sobota, 30 marca 2019 Łukasz Jasiński
XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych Świętokrzyskie 2019 poniedziałek, 25 marca 2019 Łukasz Jasiński
Drugi etap rozgrywek kadry U25 i U20 piątek, 22 marca 2019 Łukasz Jasiński
Eliminacje OOM i MMM piątek, 15 marca 2019 Łukasz Jasiński
Kadry Młodzieżowe 2018/19 piątek, 30 listopada 2018 Łukasz Jasiński
Plan wyłonienia Reprezentacji Polski Juniorów U-26 i U-21 na rok 2019 czwartek, 27 września 2018 Łukasz Jasiński
Kadra U-16 2018/19 czwartek, 27 września 2018 Łukasz Jasiński
Zasady eliminacji do Reprezentacji Polski na DME Juniorek 2019 czwartek, 27 września 2018 Łukasz Jasiński
Zgrupowanie treningowe juniorów młodszych i młodzików środa, 13 czerwca 2018 Łukasz Jasiński
XXXII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej środa, 23 maja 2018 Łukasz Jasiński
OOM Wielkopolska 2018 poniedziałek, 16 kwietnia 2018 Łukasz Jasiński
Lista awansów do OOM piątek, 13 kwietnia 2018 Łukasz Jasiński
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików niedziela, 08 kwietnia 2018 Łukasz Jasiński
Memoriał Henryka Gagatka niedziela, 08 kwietnia 2018 Łukasz Jasiński
Komunikat EOOM i MMM - strefa NW poniedziałek, 02 kwietnia 2018 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Eliminacje do OOM – strefa SE wtorek, 20 marca 2018 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Eliminacje do OOM – strefa NE wtorek, 20 marca 2018 Łukasz Jasiński
EOOM i MMM Drzonków Wyniki i komunikat organizacyjny piątek, 16 marca 2018 Łukasz Jasiński
Młodzieżowy Kalendarz 2019 czwartek, 15 marca 2018 Łukasz Jasiński
XVI Młodzieżowy Festiwal Brydżowy poniedziałek, 13 listopada 2017 Łukasz Jasiński
Kadry Młodzieżowe 2017/18 poniedziałek, 23 października 2017 Łukasz Jasiński
BOOM Tatry 2017 piątek, 19 maja 2017 Łukasz Jasiński
Komunikat Komisji Organizacji Imprez Młodzieżowych wtorek, 16 maja 2017 Łukasz Jasiński
XXXI Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej – Poznań 2017 piątek, 05 maja 2017 Łukasz Jasiński
Komunikat w sprawie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych w brydżu sportowym. czwartek, 20 kwietnia 2017 Łukasz Jasiński
Komunikat dot. kursu instruktorskiego PZBS 2017 piątek, 14 kwietnia 2017 Łukasz Jasiński
Trzeci etap rozgrywek kadry U-25 wtorek, 04 kwietnia 2017 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Eliminacje do OOM – strefa NE czwartek, 23 marca 2017 Łukasz Jasiński
Eliminacje do OOM i MMM - miejsca rozgrywek wtorek, 21 marca 2017 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 poniedziałek, 13 marca 2017 Łukasz Jasiński
Regulamin Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej poniedziałek, 06 marca 2017 Łukasz Jasiński
Komunikat Techniczny Eliminacji OOM 2017 poniedziałek, 06 marca 2017 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Juniorów - regulamin poniedziałek, 06 marca 2017 Łukasz Jasiński
Kadra juniorek - II etap wtorek, 13 grudnia 2016 Łukasz Jasiński
Kadra U-25 - II etap wtorek, 06 grudnia 2016 Łukasz Jasiński
Harmonogram Kadry Juniorów - II etap poniedziałek, 05 grudnia 2016 Łukasz Jasiński
Kadra U-20 - II etap wtorek, 29 listopada 2016 Łukasz Jasiński
Komunikat Kadrowy U-15 poniedziałek, 21 listopada 2016 Łukasz Jasiński
Regulaminy kadrowe juniorów 2017 środa, 26 października 2016 Łukasz Jasiński
Regulamin wyłaniania Reprezentacji Polski U-20 w 2017 r. środa, 19 października 2016 Łukasz Jasiński
VI Mistrzostwa Polski Młodzików – Starachowice 2016 poniedziałek, 19 września 2016 Łukasz Jasiński
Młodzieżowa Akademia PKO BP środa, 15 czerwca 2016 Łukasz Jasiński
Zwycięzcy Młodzieżowej Akademii Brydża Sportowego: piątek, 10 czerwca 2016 Łukasz Jasiński
Komunikat Komisji Organizacji Imprez Młodzieżowych w sprawie MPMSz poniedziałek, 06 czerwca 2016 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej wtorek, 24 maja 2016 Łukasz Jasiński
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych wtorek, 10 maja 2016 Łukasz Jasiński
XI Memoriał Henryka Gagatka - DMP Młodzieży Szkolnej środa, 20 kwietnia 2016 Łukasz Jasiński
Kadry młodzieżowe 2016 poniedziałek, 18 kwietnia 2016 Łukasz Jasiński
3 etap rozgrywek kadry U- 25 czwartek, 07 kwietnia 2016 Łukasz Jasiński
Komunikat KOIM ws. Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej sobota, 26 marca 2016 Łukasz Jasiński
Komunikat Techniczny Eliminacji OOM 2016 niedziela, 06 marca 2016 Łukasz Jasiński
Regulamin Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików wtorek, 01 marca 2016 Łukasz Jasiński
Regulamin Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej czwartek, 25 lutego 2016 Łukasz Jasiński
Komunikat Organizacyjny MP 19-20 i 21-25 czwartek, 25 lutego 2016 Łukasz Jasiński
Kadry młodzieżowe - komunikaty piątek, 22 stycznia 2016 Łukasz Jasiński
Komunikat Komisji Organizacji Imprez Młodzieżowych piątek, 11 grudnia 2015 Łukasz Jasiński
Komunikat KOIM w sprawie przedłużenia terminu składania ofert poniedziałek, 16 listopada 2015 Łukasz Jasiński
III Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów Brydża Młodzieżowego wtorek, 27 października 2015 Łukasz Jasiński
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów Młodszych i Młodzików środa, 21 października 2015 Łukasz Jasiński
Komunikat kadry juniorek sobota, 17 października 2015 Łukasz Jasiński
Komunikat kadrowy U-20 sobota, 17 października 2015 Łukasz Jasiński
Komunikat Kadrowy dla U-15 sobota, 17 października 2015 Łukasz Jasiński
Komunikat kadrowy U25 sobota, 17 października 2015 Łukasz Jasiński
Konkurs ofert na imprezy młodzieżowe sobota, 17 października 2015 Łukasz Jasiński
Komunikat organizacyjny I etapu rozgrywek kadrowych U-15, U-20, U-25 i Juniorek 2015/2016 piątek, 09 października 2015 Łukasz Jasiński
V. Mistrzostwa Polski Młodzików wtorek, 15 września 2015 Łukasz Jasiński
Klasyfikacja Systemu Sportu Młodzieżowego 2015 wtorek, 16 czerwca 2015 Łukasz Jasiński
Kurs instruktorski środa, 10 czerwca 2015 Łukasz Jasiński
Reprezentacja Polski na DME Juniorów środa, 03 czerwca 2015 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - komunikat środa, 03 czerwca 2015 Łukasz Jasiński
Szeroka Reprezentacja Polski juniorek środa, 22 kwietnia 2015 Łukasz Jasiński
Kadra U-25 - komunikat wtorek, 14 kwietnia 2015 Łukasz Jasiński
III etap kadry U-20 - komunikat organizacyjny niedziela, 12 kwietnia 2015 Łukasz Jasiński
IV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - komunikaty organizacyjne czwartek, 02 kwietnia 2015 Łukasz Jasiński
Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - X Memoriał Henryka Gagatka poniedziałek, 23 marca 2015 Łukasz Jasiński
III etap kadry juniorek poniedziałek, 16 marca 2015 Łukasz Jasiński
Regulamin XIV Mistrzostw Polski Juniorów sobota, 07 marca 2015 Łukasz Jasiński
Regulamin XI Mistrzostw Polski Młodzieżowców sobota, 07 marca 2015 Łukasz Jasiński
Kadra U-25 - trzeci etap niedziela, 22 lutego 2015 Łukasz Jasiński
Rozgrywki Kadrowe U-15, U-20, U-25, Juniorki - II etap piątek, 16 stycznia 2015 Łukasz Jasiński
Kadra U-15 - Drugi etap rozgrywek piątek, 16 stycznia 2015 Łukasz Jasiński
Komunikat Kadrowy U-25 czwartek, 08 stycznia 2015 Łukasz Jasiński
Rozgrywki kadrowe U-20 2014-15 wtorek, 23 grudnia 2014 Łukasz Jasiński
Kadra U-15 i U-20 - harmonogram wtorek, 23 grudnia 2014 Łukasz Jasiński
I Etap Kadra Krajowa U-15, U-20, U-25 i U-25 juniorek poniedziałek, 08 grudnia 2014 Łukasz Jasiński
4. Mistrzostwa Polski Młodzików sobota, 23 sierpnia 2014 Łukasz Jasiński
XXVIII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - komunikat czwartek, 05 czerwca 2014 Łukasz Jasiński
Komunikat szczegółowy BOOM 2014 czwartek, 05 czerwca 2014 Łukasz Jasiński
Finał OOM - ankiety czwartek, 29 maja 2014 Łukasz Jasiński
Kadra U-20 - komunikat niedziela, 27 kwietnia 2014 Łukasz Jasiński
Brydżowy Obóz Młodzieżowy wtorek, 15 kwietnia 2014 Łukasz Jasiński
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży sobota, 05 kwietnia 2014 Łukasz Jasiński
Informacja organizacyjna Eliminacji OOM i MMM 2014 strefa SE środa, 19 marca 2014 Łukasz Jasiński
Komunikat Techniczny Eliminacji OOM 2014 poniedziałek, 17 marca 2014 Łukasz Jasiński
Kadra U-25 - komunikat czwartek, 13 marca 2014 Łukasz Jasiński
OOM - komunikat nr 2 wtorek, 11 marca 2014 Łukasz Jasiński
Komunikat dotyczący kadry Polski U-20 piątek, 07 marca 2014 Łukasz Jasiński
Informacja dotycząca szkolenia i powoływania Kadry Polski U-15 piątek, 07 marca 2014 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25 piątek, 07 marca 2014 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców - komunikat organizacyjny czwartek, 06 marca 2014 Łukasz Jasiński
Youth Bridge Championship czwartek, 23 stycznia 2014 Łukasz Jasiński
Młodzieżowy Festiwal Brydżowy wtorek, 12 listopada 2013 Łukasz Jasiński
XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej środa, 19 czerwca 2013 Łukasz Jasiński
VIII Memoriał Henryka Gagatka - DMP Młodzieży Szkolnej piątek, 26 kwietnia 2013 Łukasz Jasiński
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - zdjęcia czwartek, 11 kwietnia 2013 Łukasz Jasiński
Ogólnopolska Olimpiada w Sportach Umysłowych czwartek, 11 kwietnia 2013 Łukasz Jasiński
Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej poniedziałek, 08 kwietnia 2013 Łukasz Jasiński
Wyniki eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży czwartek, 21 marca 2013 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Juniorów czwartek, 21 marca 2013 Łukasz Jasiński
Eliminacje OOM - łączna klasyfikacja (nieoficjalna) wtorek, 19 marca 2013 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików poniedziałek, 18 marca 2013 Łukasz Jasiński
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży poniedziałek, 18 marca 2013 Łukasz Jasiński
Akademickie Mistrzostwa Polski czwartek, 07 marca 2013 Łukasz Jasiński
Kadra U-20 wtorek, 12 lutego 2013 Łukasz Jasiński
Zimowy Młodzieżowy Obóz Brydżowy, Stasikówka poniedziałek, 21 stycznia 2013 Łukasz Jasiński
Młodzieżowy Obóz Brydżowy - Stasikówka środa, 08 sierpnia 2012 Łukasz Jasiński
Obóz kadr wojewódzkich Głuchołazy sobota, 30 czerwca 2012 Łukasz Jasiński
Kadra U-20 - wyniki piątek, 24 lutego 2012 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Juniorów środa, 19 października 2011 Łukasz Jasiński
BOM Międzyzdroje 2011 sobota, 09 lipca 2011 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej czwartek, 19 maja 2011 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa PZBS Młodzików czwartek, 19 maja 2011 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SE środa, 06 kwietnia 2011 Łukasz Jasiński
Eliminacje OOM SE poniedziałek, 04 kwietnia 2011 Łukasz Jasiński
Eliminacje MM SW poniedziałek, 04 kwietnia 2011 Łukasz Jasiński
Eliminacje OOM SW poniedziałek, 04 kwietnia 2011 Łukasz Jasiński
Eliminacje wojewódzkie do OOM i MMM - wyniki NE niedziela, 27 marca 2011 Łukasz Jasiński
Komunikat organizacyjny Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2011 środa, 16 marca 2011 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa Polski Juniorów sobota, 18 września 2010 Łukasz Jasiński
Obóz kadry wojewódzkiej wielkopolskiej i łódzkiej niedziela, 04 lipca 2010 Łukasz Jasiński
XXIV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej - wyniki na żywo piątek, 11 czerwca 2010 Łukasz Jasiński
Mistrzostwa PZBS Młodzików - wyniki i fotoreportaże piątek, 28 maja 2010 Łukasz Jasiński
XVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - wyniki wtorek, 04 maja 2010 Łukasz Jasiński
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików sobota, 27 marca 2010 Łukasz Jasiński
Eliminacje do Olimpiady Młodzieży sobota, 27 marca 2010 Łukasz Jasiński
White House Junior International Teams piątek, 26 marca 2010 Łukasz Jasiński