Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżowy Ogólnopolski Obóz Młodzieżowy BOOM 2014

Ośrodek ALMATUR  we współpracy merytorycznej z Komisją Organizacji Imprez Młodzieżowych PZBS zaprasza na Brydżowy Ogólnopolski Obóz Młodzieżowy

BOOM 2014

pobierz ulotkę

 

 1. Dla kogo? Obóz przeznaczony jest dla tych spośród młodzieży szkolnej (do 18 lat - 1996 rocznik), którzy chcieliby w czasie sportowych wakacji nauczyć się grać w brydża bądź doskonalić swoje sportowe umiejętności. Uczymy również od zupełnego zera!

 2. Miejsce? Organizatorem obozu jest Ośrodek Wypoczynkowy ALMATUR w Nowej Kaletce nad jeziorem Gim www.kaletka.olsztyn.pl tel./89/513-38-24.

 3. Czas? Obóz rozpocznie się kolacją w sobotę 28 czerwca, a zakończy obiadem w czwartek 10 lipca. Czas trwania obozu pełne 12 osobo dni.

 4. Zakwaterowanie? Zakwaterowanie w dwóch standardach w zależności od ceny:

  1. w piętrowym pawilonie w pokojach kilkuosobowych z węzłem sanitarnym /WC, prysznic, umywalka/ - 950 zł od osoby

  2. w wolno-stojących domkach bez sanitariatu i wody /Toi-toi w wystarczających ilościach oraz umywalki „pod chmurką” z dostępem do dodatkowych sanitariatów w pawilonie – 800 zł od osoby.

 5. Wyżywienie? Codziennie trzy pełnowartościowe posiłki, do obiadu dodatkowy oscylacyjny podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

 6. Okolica? Spokojna i bezpieczna okolica pośród mazurskich lasów nad przepięknym, płytkim i piaszczystym jeziorem Gim! Na czas Obozu ośrodek zostanie wyłączony z normalnego użytkowania. Na terenie plaża z pomostem i boiska do koszykówki, siatkówki plażowej, badmintona i mini-piłki nożnej. W pobliżu pełnowymiarowe boisko miejscowego klubu oraz Park Linowy.

 7. Plan dnia? Codziennie po śniadaniu zajęcia szkoleniowe z brydża sportowego w 4 lub 5 grupach zaawansowania (w tym dla nieumiejących grać). Po obiedzie zajęcia sportowe, gry planszowe, wakacyjna liga brydżowa, mecze z udziałem zaproszonych gości. Po kolacji codzienne turnieje z podziałami na finały i rozmaitymi systemami liczenia wyników. W programie sportowym: przebieżki poranne prowadzone przez Adriana Bakalarza /!/, turnieje sportowe, techniki relaksacyjne, mecz „w coś”: my kontra ktoś, opiekunowie kontra uczestnicy, plażowanie i pływanie w jeziorze. W programie kulturalno-rozrywkowym: wycieczki /w tym do Parku Linowego/, ogniska, pierwsza w historii próba stworzenia chóru brydżystów i na pewno jakieś karaoke…

 8. Kadra? W kadrze brydżowej – gwiazdozbiór! W kadrze poza-brydżowej: lekarz, ratownik, pielęgniarka i opiekunowie pedagogiczni zgodnie z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Oraz Adrian Bakalarz i Janusz Maliszewski /kierownik BOOM/.

 9. Szkoleniowcy?

  1. Przez pierwsze 6 dni: Antoni Zdzienicki, Leszek Nowak, Roland Lippik, Janusz Maliszewski, Jerzy Greś, Halina i Grzegorz Kaleta, Ryszard Kiełczewski i zaproszeni goście

  2. Przez drugie 6 dni: Marek Markowski, Mirosław Cichocki, Marek Wójcicki, Marek Małysa, Ryszard Kiełczewski i zaproszeni goście

 10. Sędziowie? Jerzy Greś, Michał Klichowicz, Marcin Wasłowicz, Jerzy Matura

 11. Gdzie nas znaleźć? W programie informacyjnym: strona internetowa ze sprawozdaniami na bieżąco ze wszystkich ważniejszych wydarzeń, kontakty z miejscowymi mediami. Oficjalna strona zawodów: http://boom.pzbs.pl
  Dodatkowo zapraszamy na Facebooka: https://facebook.com/pzbs.mlodziez

 12. Transport? Istnieje możliwość zorganizowania transportu wyczarterowanymi autokarami z wybranych kierunków z opcją łączenia grup na trasie. Niezależnie od środka transportu, dojazd na koszt własny.

 13. Zgłoszenia? Zgłoszenia grupowe i indywidualne, z zastrzeżeniem w jakim standardzie, należy kierować mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Decyduje kolejność zgłoszeń.

 14. Dodatkowe informacje? Bliższe informacje pod tel: Janusz Maliszewski 605-655-382

 15. Potrzebne dokumenty?

  • Wypełniona karta kolonijna według wzoru zamieszczonego w załączniku

 

 

Więcej informacji będzie można uzyskać na uaktualnianej na bieżąco stronie obozu:
http://boom.pzbs.pl