Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

OOM 2019 - lista awansów

Eliminacje: regulamin, komunikat, wyniki.

Lista awansujących par dziewcząt

miejsce nazwiska okręg
STREFA NW (wyniki)
1 Maria Banaszkiewicz Ewa Morawska WP
2 Maria Niklaus Justyna Zielniewicz WP
3 Marianna Gołębiewska Justyna Pawlikowska PM
4 Alicja Kaczmarek Magdalena Pawlak WP
7 Wanessa Bara Wanesa Gilewska ZP
5* Kornelia Kołodziejska Michalina Krysiak PM
STREFA NE (wyniki)
3 Julia Grodzka Anna Pytka LU
6 Agnieszka Mankiewicz Joanna Zalewska MA
8 Kamila Kiraga Karolina Kowalska MA
9 Marta Bugała Emilia Kabaj MA
28 Agata Gładysz Kinga Kraś LD
STREFA SW (wyniki)
7 Weronika Głowacka Zofia Trojan DS
8 Aleksandra Andrasz Maria Wolak DS
11 Malwina Filipek Paulina Mrozińska DS
13 Martyna Wasielewska Karolina Żwirko DS
16 Weronika Dylewska Katarzyna Wierzbicka DS/MA
STREFA SE (wyniki)
3 Anna Basiura Gabriela Kroner MP
8 Marta Armuła Natalia Staroń MP
9 Daria Łądkiewicz Magdalena Matuszewska MP
10 Alicja Kuśnierz Agata Warunek MP

* Zgodnie z punktem 11 regulaminu eliminacji, w związku z niewykorzystaniem limitu w strefie SE, Adrian Bakalarz postanowił powołać dodatkową parę ze strefy NW.

Lista awansujących par chłopców

miejsce nazwiska okręg
STREFA NW (wyniki)
1 Józef Bugajewski Adam Zalwowski WP
2 Stanisław Brzuska Wiktor Chałupniczak WP
3 Szymon Graś Karol Maćkowiak WP
4 Marcel Błażejewski Adam Serafin WP
5 Kajetan Gościański Łukasz Józkowiak WP
6 Piotr Hiller Olaf Knut PM
7 Fryderyk Józefowski Jakub Kozak WP
8 Jan Cieśliński Mikołaj Jankowski WP
9 Wojciech Paupa Kajetan Siebieszuk PM
14*** Grzegorz Kupisz Maciej Wiśniewski ZP
STREFA NE (wyniki)
1 Jakub Dziuba Albert Grochowski MA
2 Michał Maszenda Kuba Mierzwiński MA
4 Bartosz Bejenka Michał Korwek PD
5 Piotr Okonek Jan Szewczyk MA
7 Kacper Kopka Filip Trojański MA
10 Marek Gardocki Rafał Szerszyński MA
11 Adam Rogowski Jakub Wierzbowski PD
12 Dominik Florczak Robert Liszewski MA
16 Mikołaj Jakubowski Mirosław Syncerek LD
17 Maciej Częczek Jan Drężek WM
STREFA SW (wyniki)
1 Kacper Błasiak Jakub Franczak DS
2 Przemysław Pasiński Maciej Racewicz MP/DS
3 Adam Jasiak Piotr Wierzbicki DS/MA
4 Kornel Krawiec Jan Pytel DS
5 Błażej Franczyk Jakub Oleksa LB
6 Bartosz Pytlak Marcin Szczypka DS
9 Grzegorz Suwaj Tomasz Wąsowicz DS
12 Nikodem Haczkur Jakub Sobkowiak LB
14 Michał Siwiec Antoni Śmidoda DS
15** Paweł Patreucha Michał Stempak DS
STREFA SE (wyniki)
1 Dominik Rajtar Rafał Skalny MP
2 Bartosz Bunar Kacper Wieczorkowski MP
4 Dominik Caus Wiktor Pantak SL
6 Wiktor Cupiał Karol Kraska MP
7 Marcin Dworak Tomasz Ustrzycki MP
11 Adam Pigulski Szymon Superson DS/MP
12 Jakub Smoleń Marek Zarzycki MP
13 Hieronim Dzieślewski Michał Mirecki MP
14 Jakub Dębski Dominik Zawada MP
15**** Tomasz Janik Mikołaj Machowski SL

** Po rezygnacji pary Piotr Lis - Krzysztof Żurawicki (miejsce 10.).

*** Po rezygnacji par Konrad Chrzanowski - Tymoteusz Gobosz oraz Filip Dowgiert - Krzysztof Niemiec (miejsca 11, 13).

**** Po rezygnacji pary Łukasz Słuszniak - Wojciech Starzyk (miejsce 5.).

Poprawiony (wtorek, 07 maja 2019 09:35)