Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

KOMUNIKAT KADROWY – II etap kadry młodzików 2020

II etap rozgrywek kadry Polski młodzików odbędzie się w dn. 30 stycznia  (czwartek) – 1 lutego (sobota) w Ośrodku Wypoczynkowym „uPradziada” w Stasikówce. W przypadku potwierdzenia udziału przez 16 par, planuje się rozegranie 15 rund po 10 rozdań, rozgrywanych na zapis średni, wg harmonogramu:

  • czwartek, 30 stycznia, godz. 15:00 – 17:40 – 2x10 rozdań
  • czwartek, 30 stycznia, godz. 18:30 – 22:30 – 3x10 rozdań
  • piątek, 31 stycznia, godz. 9:30 – 13:30 – 3x10 rozdań
  • piątek, 31 stycznia, godz. 15:00 – 17:40 – 2x10 rozdań
  • piątek, 31 stycznia, godz. 19:00 – 21:40 – 2x10 rozdań
  • sobota, 1 lutego, godz. 9:30 – 13:30 – 3x10 rozdań

Zgodnie z regulaminem kadrowym reprezentacji Polski młodzików na rok 2020, do II etapu rozgrywek kadrowych powołane zostały następujące pary:

  1. Natalia SZOKA – Aleksander SKIEPKO (1. miejsce w kryterium w Brodnicy)
  2. Franciszek KRAJEWSKI – Michał KUPCZYK (2. miejsce w kryterium w Brodnicy)
  3. Wiktor SKIEPKO – Patryk KLIM (3. miejsce w kryterium w Brodnicy)
  4. Aleks BUKAT – Sebastian ZIMORSKI (1. miejsce w kryterium w Miłkowicach)
  5. Maciej BETLIŃSKI – Paweł ŚWIĄTKOWSKI (2. miejsce w kryterium w Miłkowicach)
  6. Paweł FASSA – Dominik ZENKA (3. miejsce w kryterium w Miłkowicach)
  7. Łucja CIBOROWSKA – Franciszek KURLIT (1. miejsce w kryterium w Skawinie)
  8. Jan TROJAK – Ignacy KOTEWICZ (2. miejsce w kryterium w Skawinie)
  9. Dominik MAGRYŚ – Władysław WALICKI (3. miejsce w kryterium w Skawinie)

Do II etapu zakwalifikowano również pary z 4. miejsc każdego z kryteriów, tj.:

10. Martyna SMOLEŃ – Jan ŁUCZECZKO (4. miejsce w kryterium w Brodnicy)

11. Iga PRZYBYLSKA – Daria BARTKIEWICZ (4.miejsce w kryterium w Miłkowicach)

12. Emilia MASSALSKA – Milena KLIMIUK (4. miejsce w kryterium w Skawinie)

Decyzją selekcjonerów dodatkowe awanse otrzymały ponadto pary:

13 . Milena SMOLEŃ – Antoni BYLIŃSKI (6. miejsce w kryterium w Brodnicy)

14. Wojciech ZIMORSKI – Kacper KOWALSKI (6. miejsce w kryterium w Miłkowicach)

15. Jakub GAWRON – Jakub MAREKWICA (6. miejsce w kryterium w Skawinie)

16. Wojciech BĄK – Szymon ROJEK (zwolnieni z I etapu)

Awans do III kryterium uzyskają 4 najlepsze pary uczestniczące w II etapie oraz 2 - 4 par powołanych przez selekcjonerów na podstawie wyników, obserwacji gry i pracy indywidualnej.

Koszt udziału w II kryterium kadrowym wynosi 160 zł od zawodnika.

Udział w kolejnym kryterium należy potwierdzić nie później niż 10 stycznia 2020 r.

Poprawiony (czwartek, 02 stycznia 2020 09:23)