Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Drużynowe Mikstowe Mistrzostwa Polski - Liga Mikstowa

Spis treści
Drużynowe Mikstowe Mistrzostwa Polski - Liga Mikstowa
Zgłoszone drużyny
Lista uszeregowana wg rankingu
Komunikaty
Finaliści

1. Value Media

Anna Sarniak grrrwrrr 6909
Maciej Hutyra matt1234 1345
Danuta Kazmucha dana_5 9138
Adam Harasimowicz venire 13661

2. Pjeg

Ewa Miszewska ferfi 6795
Jacek Dmowski ja dm 10450
Grażyna Busse roli2 8485
Piotr Busse peterka1 4922

3. Bossa Nova

Maria Tomczewska isia 4848
Wojciech Majchrowski wmboczek 4813
Małgorzata Turska-Marcinowska jentyk_ 1705
Adam Marcinowski do_cent 1483
Danuta Krupnik 9nutka9 12006
Maciej Wiącek frajerzyna 6356

4. EsTeaGieDeA

Anna Nosalska Nuncscio 6822
Adam Suchodolski unokoguto 15802
Agata Pyclik-Chojenka2 agatapc 16470
Michał Wróblewski sparrow333 12680

5. Invenio

Wiesława Mirosław wimir 20153
Piotr Kulesza muminek1 15519
Ewa Dziekańska bonnie_b 9594
Krzysztof Dziekański akade 1291

6. CKS Czeladź

Maria Orłowska mamaos 7385
Aleksander Drabczyk balbina66 15340
Ewa Łukowska miau01 7817
Paweł Jończyk  farfocle 3221
Anna Makuch ania 11386
Jarosław Malawski kocur 11153

7. KBS Legionowianin

Joanna Derewońko zulus5 17384
Tadeusz Luzak tluzak 6758
Maja Żabierek  Majka  8930
Hubert Urban  busteh5  3003

8. ZENKA

Anna Kowalska  zenka 7090
Marek Tyran  Yossarian2 7544
Małgorzata Sawicka mpasternak 4823
Leszek Majdański rzer 1840
Jarosław Michałowski aeg2 3847

9. DRzEMka

Dominika Ogłoblin dynamika 13060
Rafał Marks marksio 13438
Elżbieta Chodacka Qndzia 11882
Maksymilian Chodacki mcbride1 14619

10. Abstrakcja

Sabina Grzejdziak sabinag 6621
Igor Grzejdziak igorg 6620
Natalia Sakowska ekorre 10793
Piotr Butryn z_lasu 7782

11. FPL_BACK

Marta Makarewicz mmarta13 17361
Piotr Kołuda kolodko 7809
Elżbieta Waniurska Cru_ella 7939
Grzegorz Kułak Grzes_ku 2507
Lena Leszczyńska LLenaa 7815
Piotr Wasylko afofis 6129

12. Stem Cell

Ewa Sobolewska  ewska 1643
Tomasz Sielicki tomek504 9643
Sophia Bałdysz zofiumb 12320
Marek Szymanowski qerk22 6963

13. Weekend

Ewa Banaszkiewicz Ewuniabe  7777
Radosław Szczepański radziecki  3960
Katarzyna Dufrat Kas_  12450
Piotr Lutostański Lutek_R  6336

14. MILA

Iwona Czajka  iloo  8950
Leszek Sztyrak lesio  4842
Monika Sautaux akinom  12634
Andrzej Hycnar ruz  2666

15. Nowak

Anna Zaręba  queen_anna  17030
Arkadiusz Majcher Arkadisz  9357
Marta Wójcik szogun003  14965
Jakub Wojcieszek k_u_b_a  9550
Małgorzata Buduła gosla  18354
Kamil Nowak kamiln  14728

16. AZS

Dominika Ocylok   oceloth  15259
Paweł Szymaszczyk pavels  11903
Joanna Kokot  Aberratio  16255
Stanisław Gołębiowski stasgol  1318
Joanna Zalewska asia1806  18760
Patryk Patreuha patrys2  14783

17. Burda

Anna Burda  burdziatko  14585
Zdzisław Burda  ajkz  17543
Magda Chmielewska  machm  14586
Ryszard Cieślik  ciemnogrod  15988

18. Chicago

Ewa Rodziewicz  melinda12 14585
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 01 SMOK 5353
Cathy Bałdysz cathmark 1223
Przemysław Janiszewski janisz1979 4108

19. KKKT

Agata Kowal achaja 2580
Jakub Kowal zagumny 2698
Paulina Klimentowska iosellin 10148
Witalis Talar witaLis 7854

20. Atawizm

Marta Sikora dronka 4852
Witold Tomaszek armaniac 8434
Zuzanna Moszczyńska  zuelka 13412
Artur Wasiak awasiak 5859
Anna Kręglewska-Wnuk ania0001 6716
Tomasz Wnuk wujek_71 7000

21. LaPlas

Marta Janeczek maaa 7794
Andrzej Bunikowski abunio 4547
Grażyna Brewiak burypies 8117
Adam Błachnio adach 3644

22. Baczewski

Renata Dancewicz rexia 8166
Bartosz Chmurski chmurka 6540
Justyna Stachowiak-Kluz cienka89 12362
Tomasz Winciorek wincior 1726

23. Puma

Magda Urbańska magdaurb 19482
Piotr Urbański psurbanski 19483
Urszula Staniszewska uulllaaaa 19484
Piotr Dybicz PDybicz 6580

24. Drim Tim Mixt

Małgorzata Purta amm077c 15200
Marcin Purta mpu 15199
Joanna Okla JoannaOkla 6678
Szczepan Okla szczepis 6831

25. Bombelki

Dominika Lucka lucekyiy 20655
Adrian Bakalarz tonieponie 7271
Maja Pacholec Maja555 20663
Wojciech Okrzesik StworaSfor 20680
Zuzanna Samojedny zuzas 20656
Michał Wróbel michal1987 12899

26. Targaryen

Emilia Gwóźdź fszpieg 20668
Jakub Pietrzak generalken 20675
Maximiliam Szemik kaaladin 20641
Natalia Suszanowicz szuszuuu 20672
Kamil Życzkowski kamilz2004 20642
Zosia Teper zasiazosia 20659

27. Aldis

Danuta Żabicka talia_ 4755
Janusz Kobylarski jkgdynia 12983
Ela Czekaj juella 4553
Jacek Piotrowski jp1957 4682

28. SIMI2

Jolanta Simińska jolasek 14926
Jerzy Bieliniak jerzy44 11175
Hanna Łazarska haniaL5 1108
Janusz Różański pandi_wj 9686

29. Gotard

Barbara Gotard Basia5  
Marie Eggeling marabelle 16153
Thomas Gotard Tomi2 15040
Florian Alter Florian_a 19985

30. SPRĘŻYNA

Grażyna Wyczółkowska grazyna201 7069
Wojciech Biegajło biegacz 6507
Anna Mandecka aniam 6780
Krzysztof Latoszewski sprezyna 6747

31. ESKOM

Adrianna Staniszewska AdriannaS 19485
Łukasz Chrzanowski lukxchr 19344
Małgorzata Wachowska mwachowska 19244
Krzysztof Klimczak kklimcz 19245

32. Zielony Gorzów

Zofia Miechowicz zojka 16183
Tomasz Bartnicki marych 16184
Katarzyna Żegilewicz - Zawadzka kzegzaw 2198
Marcin Zawadzki marzaw 2453


Poprawiony (wtorek, 20 października 2020 11:40)