Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Drużynowe Mikstowe Mistrzostwa Polski - Liga Mikstowa

Spis treści
Drużynowe Mikstowe Mistrzostwa Polski - Liga Mikstowa
Zgłoszone drużyny
Lista uszeregowana wg rankingu
Komunikaty
Finaliści
M-ce ID Uczestnicy
1
 
1. Nowak
  Kamil Nowak (kamiln), Arkadiusz Majcher (Arkadisz), Jakub Wojcieszek (k_u_b_a), Anna Zaręba (queen_anna), Marta Wójcik (szogun003), Małgorzata Buduła (gosla)
2
 
2. Value Media
  Danuta Kazmucha (dana_5), Anna Sarniak (grrrwrrr), Maciej Hutyra (Matt1234), Adam Harasimowicz (venire)
3
 
3. AZS
  Stanisław Gołębiowski (stasgol), Paweł Szymaszczyk (pavels), Patryk Patreuha (patrys2), Joanna Zalewska (asia1806), Dominika Ocylok (oceloth), Joanna Kokot (ladykier)
4
 
4. Gotard
  Barbara Gotard (Basia5), Marie Eggeling (marabelle), Thomas Gotard (Tomi2), Florian Alter (Florian_a)
5
 
5. Baczewski
  Renata Dancewicz (rexia), Bartosz Chmurski (chmurka), Justyna Stachowiak-Kluz (cienka89), Tomasz Winciorek (Wincior)
6
 
6. Chicago
  Ewa Rodziewicz-Bielewicz (melinda12), Olgierd Rodziewicz-Bielewicz (01 smok), Cathy Bałdysz (cathmark), Przemysław Janiszewski (Janisz1979)
7
 
7. Pjeg
  Piotr Busse (peterka1), Ewa Miszewska (ferfi), Jacek Dmowski (Ja Dm), Grażyna Busse (roli2)
8
 
8. Weekend
  Katarzyna Dufrat (kas_), Radosław Szczepański (radziecki), Piotr Lutostański (lutek_R), Ewa Banaszkiewicz (ewuniabe)
9
 
9. DRzEMka
  Rafał Marks (marksio), Maksymilian Chodacki (mcbride1), Dominika Ogłoblin (dynamika), Elżbieta Chodacka (Qndzia)
10
 
10. MILA
  Leszek Sztyrak (lesio), Andrzej Hycnar (ruz), Iwona Czajka (iloo), Monika Sautaux (akinom)
11
 
11. Stem Cell
  Sophia Bałdysz (zofiumb), Marek Szymanowski (qerk22), Tomasz Sielicki (Tomek504), Ewa Sobolewska (ewska)
12
 
12. ZENKA
  Marek Tyran (Yossarian2), Leszek Majdański (rzer), Anna Kowalska (zenka), Małgorzata Sawicka (mpasternak), Jarosław Michałowski (aeg2)
13
 
13. Abstrakcja
  Igor Grzejdziak (igorg), Sabina Grzejdziak (sabinag), Natalia Sakowska (ekorre), Piotr Butryn (z_lasu)
14
 
14. FPL_BACK
  Piotr Kołuda (kolodko), Piotr Wasylko (afofis), Lena Leszczyńska (LLenaa), Marta Makarewicz (mmarta13), Grzegorz Kułak (grzes_ku), Elżbieta Waniurska (Cru_ella)
15
 
15. Atawizm
  Marta Sikora (dronka), Witold Tomaszek (armaniac), Zuzanna Moszczyńska (zuelka), Artur Wasiak (awasiak), Anna Kręglewska-Wnuk (ania0001), Tomasz Wnuk (wujek_71)
16
 
16. LaPlas
  Marta Janeczek (Maaa), Andrzej Bunikowski (abunio), Grażyna Brewiak (burypies), Adam Błachnio (adach)
17
 
17. Zielony Gorzów
  Zofia Miechowicz (zojka), Tomasz Bartnicki (marrych), Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka (kzegzaw), Marcin Zawadzki (marzaw)
18
 
18. KBS Legionowianin
  Hubert Urban (busteh5), Tadeusz Luzak (tluzak), Joanna Derewońko (zulus5), Maja Żabierek (Majka)
19
 
19. Invenio
  Piotr Kulesza (muminek1), Krzysztof Dziekański (akade), Ewa Dziekańska (bonnie_b), Wiesława Mirosław (wimir)
20
 
20. Bombelki
  Dominika Lucka (lucekyiy), Adrian Bakalarz (Tonieponie), Maja Pacholec (Maja555), Wojciech Okrzesik (sforastwor), Zuzanna Samojedny (pantalones), Michał Wróbel (Michal1987)
21
 
21. KKKT
  Agata Kowal (achaja), Jakub Kowal (zagumny), Paulina Klimentowska (iosellin), Witalis Talar (witalis)
22
 
22. Bosa Nova
  Małgorzata Turska-Marcinowska (jentyk_), Adam Marcinowski (do_cent), Danuta Krupnik (9nutka9), Maciej Wiącek (frajerzyna), Maria Tomczewska (Isia), Wojciech Majchrowski (wmboczek)
23
 
23. Aldis
  Danuta Żabicka (talia_), Janusz Kobylarski (jkgdynia), Elżbieta Czekaj (juella), Jacek Piotrowski (JP1957)
24
 
24. EsTeaGieDeA
  Adam Suchodolski (suchar99), Anna Nosalska (Nuncscio), Michał Wróblewski (Sparrow333), Agata Pyclik-Chojenka (Agatapc)
25
 
25. Puma
  Magda Urbańska (magdaurb), Piotr Urbański (psurbanski), Urszula Staniszewska (uulllaaaa), Piotr Dybicz (pdybicz)
26
 
26. Sprężyna
  Grażyna Wyczółkowska (grazyna201), Wojciech Biegajło (biegacz), Anna Mandecka (aniam), Krzysztof Latoszewski (sprezyna)
27
 
27. CKS Czeladź
  Aleksander Drabczyk (balbina66), Paweł Jończyk (farfocle), Jarosław Malawski (kocur), Ewa Łukowska (miau01), Maria Orłowska (mamaos), Anna Makuch (Ania)
28
 
28. Burda
  Ryszard Cieślik (ciemnogrod), Anna Burda (burdziatko), Zdzisław Burda (ajkz), Magdalena Chmielewska (machm)
29
 
29. ESKOM
  Adrianna Staniszewska (AdriannaS), Łukasz Chrzanowski (lukxchr), Małgorzata Wachowska (mwachowska), Krzysztof Klimczak (kklimcz)
30
 
30. SIMI2
  Jolanta Simińska (jolasek), Jerzy Beliniak (jerzy44), Hanna Łazarska (Hanial5), Janusz Różański (pandi_wj)
31
 
31. Drim Tim Mixt
  Małgorzata Purta (amm077c), Marcin Purta (mpu), Joanna Okła (joannaokla), Szczepan Okła (szczepis)
32
 
32. Targaryen
  Emilia Gwóźdź (fszpieg), Jakub Pietrzak (GeneralKen), Maximilian Szemik (Kaaladin), Natalia Suszanowicz (Szuszuuu), Kamil Życzkowski (kamilz2004), Zofia Teper (ZosiaZosia)
   


Poprawiony (wtorek, 20 października 2020 11:40)