Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

2. Memoriał Leszka "Oja" Nowaka - ZAPROSZENIE

Szanowni,
 
w dn. 30-31 października w Skawinie odbędzie się 2.Skawiński Mityng Brydżowy - Memoriał Leszka Nowaka. "Chwilę wcześniej", 28 października, Leszek obchodziłby kolejne urodziny, zapewne nie te, na które wskazywałaby metryka :) To nas zresztą m.in. w brydżu zawsze łączyło - zawsze byliśmy młodsi niżby wskazywał nasz PESEL :) 
 
W tym roku "Leszkowy" turniej wreszcie uda się zagrać na żywo, wreszcie uda się spotkać i - mam nadzieję - powspominać trochę "Oja". Nie było takiej sposobności przy okazji 1.edycji (online), ani przy okazji uroczystości pogrzebowych (największe obostrzenia). Ci, do których adresuję ten list, Leszka znali. Słabiej, lepiej, niektórzy znakomicie! Wiecie też, że i mnie łączyła z Nim więź szczególna, bo był dla mnie kimś więcej niż tylko trenerem czy nauczycielem. Stąd, jeśli i Was łączą z Leszkiem równie pozytywne wspomnienia i skojarzenia, zapraszam w ten specjalny sposób, do Skawiny. Mam nadzieję, że będziecie w stanie tak poukładać swoje kalendarze, by pograć trochę karty w moim i Leszka ukochanym miasteczku. 
 
Sobotni turniej (30 X) będzie miał rangę OTP**, więc i łowcy PKLi będą mieć dla siebie gratkę. Jednocześnie będzie eliminacjami do finału Mistrzostw Małopolski, który odbędzie się jako popołudniowa część turnieju. Sportowcy (14 najlepszych par) będą mogli zagrać o trofea, a ci nieco słabsi - pobawią się w finale B (też o trofea, tylko mniejsze) :) 
 
 
W niedzielę planujemy z kolei tradycyjny turniej "wspominkowy" - "Brydżowe Zaduszki". Kto będzie chętny, po turnieju może ze mną zapalić świeczkę na grobie Leszka. 
 
 
Zapraszam, odkładajcie inne ważne sprawy na bok i przyjeżdżajcie do Skawiny!
 
---
Marcin Kuflowski
tel. 507.065.495