Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Finał GPPT - lista startowa

Szanowni Państwo!

Zgłoszenia do Finału Grand Prix Polski Teamów (27-29.12.2021r.) należy przesłać pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 10 grudnia 2021r. Po tym terminie zostaną dopuszczeni zaproszeni kolejni zawodnicy z listy rezerwowej.

Przypominamy, że można powołać do teamu graczy, którzy rozegrali przynajmniej jeden turniej eliminacyjny GPPT.

Z listy open punktacji długofalowej awansuje 11 zawodników (którzy powołują swoje teamy) oraz team organizatora.

Lista awansowa

Lp.

Awans

Team

1

Tomasz Kiełbasa

Jakub Bazyluk

Łukasz Witkowski

Przemysław Janiszewski

Rafał Marks

Paweł Szymaszczyk

2

OLCZYK

Piotr Wiankowski

Piotr Nawrocki

Jerzy Olczyk

Paweł Niedzielski

Jarosław Cieślak

Dominik Filipowicz

3

Danuta Kazmucha

Anna Sarniak

Cezary Serek

Piotr Tuszyński

4

Maciej Dąbrowski

Maciej Dobrzyński

Grzegorz Narkiewicz

Jeremi Stępiński

Wojciech Strzemecki

Zdzisław Ingielewicz

zast. Kacper Kopka

5

SPS CONSTRUCTION

Konrad Araszkiewicz

Jacek Kalita

Michał Nowosadzki

Kamil Nowak

Grzegorz Głasek

Krzysztof Kotorowicz

6

ESKOM IT

Piotr Marcinowski

Mateusz Sobczak

Arkadiusz Majcher

Robert Głodowski

Jacek Ciechomski

7

LUBOMINO

Adolf Bocheński

Sabina Grzejdziak

Mirosław Cichocki

Krzysztof Pikus

Bogusław Gierulski

Igor Grzejdziak

8

FRONCZAK

Andrzej Fronczak

Iwona Czajka

Leszek Sztyrak

Janusz Wróblewski

Ryszard Pałasz

Piotr Kulesza

9

Stanisław Gołębiowski

Krzysztof Jassem

Patryk Patreuha

Jakub Patreuha

Piotr Lutostański

Krzysztof Buras

10

INWIT

Marek Tyran

Witold Turant

Grzegorz Lewaciak

Przemysław Błaszczyk

Waldemar Skóra

11 Marek Urbański

Piotr Kołuda

Piotr Ilczuk

Ryszard Sakowicz

Ewa Miszewska

Jacek Dmowski

12

DR SMILE

Stanisław Pająk

Andrzej Iwański

Przemysław Zawada

Piotr Walczak

Jakub Zawada

Piotr Kucharski

 

Lista rezerwowa

13

Artur Pomarański

 

Poprawiony (poniedziałek, 27 grudnia 2021 08:36)