Mistrzostwach Świata Online w Minibrydżu U14
Światowa i Europejska Federacja Brydżowa zapraszają do udziału w Mistrzostwach Świata Online w Minibrydżu U14
(szczegóły: https://
Pierwszy turniej odbędzie się 15 marca 2026 r. o godz. 16:00 CET, a kolejne zaplanowano na czerwiec i wrzesień. Udział w zawodach jest bezpłatny, a ich celem jest dotarcie do jak największej liczby młodych graczy rozpoczynających przygodę z brydżem.
Rozgrywki będą miały formę turnieju par na dystansie 10 rozdań, z zapisem maksymalnym, i są przeznaczone dla zawodników urodzonych 1 stycznia 2013 r. lub później. Po zakończeniu turnieju organizatorzy przewidzieli krótką lekcję oraz nagrody dla uczestników.
Zawody zostaną rozegrane na platformie RealBridge.- Przewodnik dla graczy dotyczący korzystania z platformy RealBridge można znaleźć tutaj: https://vimeo.com/ 1166550180/2d211e60b6?share= copy&fl=sv&fe=ci (w jęz. ang.)
Rejestracja jest już otwarta-https://db. worldbridge.org/Repository/ tourn/u14online.26/Reg/ EntryFormStep1.asp
Aby się zapisać, gracze muszą najpierw zostać wprowadzeni do bazy WBF, chyba że już się w niej znajdują, (np. brali wcześniej udział w wydarzeniach EBL/WBF).
