Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

DMP 2022/2023 lista uprawnionych druzyn

Ekstraklasa

lp Drużyna uprawnienie Licencja
1 Szkoła Brydża Szlem Gdańsk utrzymanie  Klub Sportowy Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
2 SPS CONSTRUCTION Kielce utrzymanie  Klub Sportowy SPS Construction Kielce
3 BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR utrzymanie  KS AZS Wratislavia
4 ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn utrzymanie  Stowarzyszenie Promocji Brydża Sportowego "Łączność" Olsztyn
5 SYNERGIA ILANKA utrzymanie  Synergia Sp. z o.o.
6 ESBS VITAS Elbląg utrzymanie  Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
7 GTB SDK Tczew utrzymanie  Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
8 Fundacja Bridge24.pl utrzymanie  Fundacja bridge24.pl
9 SYNIS VALUE MEDIA OPOLE utrzymanie  SyNiS Zarządzanie Energią Sp. z o.o.
10 TB Silesia I Gliwice utrzymanie  Towarzystwo Brydżowe SILESIA w Gliwicach
11 Akademia Brydża AZS UW Warszawa utrzymanie  KU AZS UW Warszawa
12 ESKOM IT Warszawa awans z 1N ESKOM IT Sp z o.o.
13 GTB ANDRZEJKI Gdańsk awans z 1N Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
14 Bridge24.pl 2 awans z 1S Fundacja Bridge24.pl
15 TB SILESIA II Gliwice awans z 1S Towarzystwo Brydżowe SILESIA w Gliwicach
16 Agilero Piast Skawina awans z 1S MTS Piast Skawina

 

I Liga

lp Drużyna uprawnienie Licencja
1 LKS Kasztelan Konkret Chełmno spadek z ekstraklasy Ludowy Klub Sportowy Kasztelan Papowo Biskupie
2 Sfora Cibora MindLab Kraków spadek z ekstraklasy Mindlab Sp. z o.o.
3 GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV spadek z ekstraklasy KS AZS Wratislavia
4 Objectivity KS AZS Wratislavia III WR spadek z ekstraklasy KS AZS Wratislavia
5 Dr Smile Starachowice spadek z ekstraklasy Zielony Admin Sp. z o.o.
6 AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & 2S MEDIA utrzymanie Autostrada Eksploatacja S.A.
7 FIORI GIFTS Szczecin utrzymanie Gminne Centrum Kultury i Bibliotek  w Dobrej Szczecińskiej
8 PAB Szczecinek utrzymanie Poznańska Asocjacja Brydżowa
9 DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań utrzymanie UKBS Dąbrówka Poznań
10 AD Szczecin utrzymanie Stowarzyszenie Klub Sportowy AD Szczecin
11 UKB KLEKS Szamotuły utrzymanie Uczniowski Klub Brydżowy "Kleks"
12 KS KM IMPORT JAGIELLONKA Piła utrzymanie Klub Sportowy  KM Import Jagielonka
13 ERBUD SA KS AZS Wratislavia IX utrzymanie KS AZS Wratislavia
14 INVENIO SZLEM Dzierżoniów utrzymanie SZLEM Dzierżoniów
15 SYNIS Opole utrzymanie SyNiS Zarządzanie Energią Sp. z o.o.
16 Elektromontaż Joker Rzeszów utrzymanie Klub Brydża Sportowego Joker Rzeszów
17 BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała utrzymanie Beskidzkie Stowarzyszenie Brydza Sportowego
18 ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW utrzymanie KU AZS UW Warszawa
19 KKBS CZARNA PAPUGA ZWIERZYNIEC Kraków utrzymanie Krakowski Klub Brydża Sportowego
20 SKOBUD JOKER Tarnobrzeg utrzymanie Klub Brydża Sportowego Joker Rzeszów
21 INWIT Pabianice utrzymanie Stowarzyszenie Przyjaciół Sportu i Gier Umysłowych "Inwit"
22 Taka sobie drużyna brydżowa WZBS utrzymanie Warszawski Związek Brydża Sportowego
23 Laser DeLux Łódź utrzymanie Laser DeLux
24 MOKOTÓW Warszawa utrzymanie Mokotów Warszawa Mparms-Marek Pawlik
25 Fundacja Mała Ojczyzna awans z 2 NE Stowarzyszenie ŁABS/Mała Ojczyzna
26 Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W. awans z 2 NE Ośrodek Sportu i Rekreacji Lidzbark Warmiński
27 KONTRA Koszalin awans z 2 NW Klub Brydżowy Kontra
28 Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp. awans z 2 NW Gorzowskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
29 PKB Wtórmex Radomsko awans z 2 SE Piotrkowski Klub Brydżowy
30 SPS EKO - RÓŻANKA awans z 2 SE Stowarzyszenie Przyrodniczo-Sportowe "EKO-RÓŻANKA"
31 Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II awans z 2 SW KS AZS Wratislavia
32 MKS Strzelce Opolskie awans z 2 SW Międzyszkolny Klub Sportowy Strzelce Opolskie

 

II Liga

lp Drużyna uprawnienie Licencja
1 STARKA PAB Poznań spadek z 1 N Poznańska Asocjacja Brydżowa
2 AZS Uniwersytet Zielonogórski spadek z 1 N Klub Uczelniany AZS Uniwersytet Zielonogórski
3 TURBO FLY-BACK spadek z 1 N KS TURBO Wrocław
4 EKO-TECH JANTAR Toruń spadek z 1 N Toruński Klub Brydżowy Jantar
5 BIN Aleksandrów Kujawski spadek z 1 N Aleksandrowskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego „BIN”
6 STRACHOTA KS AZS Wratislavia VII WR spadek z 1 N KS AZS Wratislavia
7 VĘGORIA WCK Węgorzewo spadek z 1 S Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Węgorapa
8 FREEECO CHEMIK Puławy spadek z 1 S OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy
9 OBJECTIVITY KS AZS Wratislavia VI WR spadek z 1 S KS AZS Wratislavia
10 BUKS MDK MOSM I Bytom spadek z 1 S BUKS MDK-MOSM Bytom
11 ABNEGAT WZBS Warszawa utrzymanie Warszawski Związek Brydża Sportowego
12 SUDOVIA International utrzymanie Suwalskie Towarzystwo Brydżowe
13 K2 Rebid utrzymanie Rebid Sp. z o.o.
14 CKiS Pruszcz Gdański utrzymanie CKiS Pruszcz Gdański
15 Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych utrzymanie Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych Płock
16 Hetman Białystok utrzymanie Białostocki Klub Sportowy Hetman
17 Gambling Zamek Ciechanów utrzymanie Klub Sportowy Zamek Ciechanów
18 ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg utrzymanie Stowarzyszenie Promocji Brydża Sportowego "Łączność" Olsztyn
19 Darles Santerm Gdańsk utrzymanie Darles Santerm Sp. z o.o.
20 ABS LAMBDA Toruń utrzymanie WELES IT Jarosław Jamroszczak
21 TKB PAAK Chemik Bydgoszcz utrzymanie Toruński Klub Brydżowy Jantar
22 Okna Boniek-STB Słupsk utrzymanie Słupskie Towarzystwo Brydżowe
23 UNIA II Leszno utrzymanie Klub Sportowy Unia w Lesznie
24 Instalko SBS 1 Międzyrzecz utrzymanie Międzyrzeckie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
25 Admira Poznań utrzymanie Poznańska Asocjacja Brydżowa
26 Tenispoint Chemik Bydgoszcz utrzymanie BYDGOSKI KS CHEMIK Bydgoszcz
27 MOSiR Kostrzyn utrzymanie Fundacja I Love Bridge
28 Dunajec Nowy Sącz utrzymanie Dunajec Nowy Sącz
29 TS Wisła Kraków utrzymanie TS Wisła Kraków
30 J&J Kraków utrzymanie Klub Sportowy [email protected] Kraków
31 AZS AGH Piast Kraków utrzymanie AZS AGH Kraków
32 STOKSOFT ŚKB utrzymanie Świętokrzyski Klub Brydżowy Kielce
33 Rewers - Joker Rzeszów utrzymanie Klub Brydża Sportowego Joker Rzeszów
34 TS Wisła - House of Bridge Kraków utrzymanie TS Wisła Kraków
35 CKiS Piast Skawina utrzymanie CKiS Skawina
36 FORTA BIŁGORAJ utrzymanie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej FORTA w Biłgoraju
37 ŚWSBC Chełmiec Termet utrzymanie ŚWSBS
38 NOWA STACJA (BARD 13) utrzymanie Klub Sportowy BARD13
39 SZLEM Dzierżoniów utrzymanie SZLEM Dzierżoniów
40 T.B. LIBERTY Bytom utrzymanie TB "Liberty" z siedzibą w Bytomiu
41 ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge utrzymanie Fundacja I Love Bridge
42 PIAST RSB Brzeg utrzymanie Raciborskie Stowarzyszenie Brydżowe
43 PREMONT IMPAS Katowice utrzymanie Klub Brydża Sportowego "Impas" Katowice
44 GKS PIAST Gliwice I utrzymanie GKS PIAST Gliwice
45 BKB Miles Milicz awans z III ligi DS.  
46 KS Konfeks I Legnica awans z III ligi DS.  
47 Znicz Rojewo awans z III ligi KP  
48 PASTEL Bydgoszcz awans z III ligi KP  
49 Metallbau Chrostowski MOSiR II Kostrzyn awans z III ligi LB  
50 Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź awans z III ligi LD  
51 CKFiS Bełżyce awans z III ligi LU  
52 GOK Bielsk awans z III ligi MA  
53 Batmix Eskom Warszawa awans z III ligi MA  
54 AZS UW Orły Warszawa awans z III ligi MA  
55 Metal Tarnów awans z III ligi MP  
56 RODŁO-DOŁEK OPOLE awans z III ligi OP  
57 KONTRI Białystok awans z III ligi PD  
58 Come-Back Dropol Rzeszów awans z III ligi PK  
59 BLACKWOOD Gdańsk awans z III ligi PM  
60 O-Rety Team Mikołów awans z III ligi SL  
61 GEOBEJUR Radom awans z III ligi SW  
62 ESBS TECHBUD ELBLĄG awans z III ligi WM  
63 Idealny Dach Poznań awans z III ligi WP  
64 Park Tenisowy awans z III ligi WP  
65 Flota II Świnoujście awans z III ligi ZP  
66 TRZYNASTKA Szczecin awans z III ligi ZP