Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

II liga -klasyfikacja końcowa

II liga - klasyfikacja końcowa

Grupa NW
  1. KART-EL Gorzów (awans do I ligi)
  2. SANTE (awans do I ligi)
  3. JANTAR Toruń (baraże o I ligę)
  4. SPÓJNIA Gdańsk
  5. LKS Pomorzanin Nowogard
  6. UKB KLEKS Szamotuły
  7. WIMPEL Gdańsk
  8. FESTIWAL Słupsk
  9. PAAK HS Bydgoszcz
  10. MKB KONTRA Mielno
  11. SBS SYRENA Zbąszynek (baraże o utrzymanie)
  12. GWIAZDA II Bydgoszcz (baraże o utrzymanie)
  13. BIN Aleksandrów Kujawski (spadek do III ligi)
  14. KP CHEMIK II Bydgoszcz (spadek do III ligi)
  15. UZDROWISKO Połczyn (spadek do III ligi)
  16. FIKOT TREFL Poznań (spadek do III ligi)
Grupa NE
  1. MKS Honesta Przasnysz (awans do I ligi)
  2. OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński (awans do I ligi)
  3. Elektrociepłownia Białystok - Spektr (baraże o I ligę)
  4. EKSPRES z KASZUB Kartuzy
  5. Vęgoria WCK Węgorzewo
  6. K2 Raszyn
  7. Zięba - Spójnia - Koźmiński Brige Team
  8. SDK Tczew
  9. GEOCONSTRUCT Olsztyn
  10. Enigma Mińsk
  11. Hetman Białystok (baraże o utrzymanie)
  12. K2 - Oldersi Raszyn (baraże o utrzymanie)
  13. KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański (spadek do III ligi)
  14. ATUT Płock (spadek do III ligi)
  15. NARIE Morąg - Szczytno (spadek do III ligi)
  16. SzCK IMPAS Sztum (spadek do III ligi)
Grupa SW
  1. MKS Nysa-Kluk Kłodzko (awans do I ligi)
  2. KS AZS PWR II Wrocław (awans do I ligi)
  3. A-Media SIERADZ (baraże o I ligę)
  4. INTRA Łódź
  5. EDGAS Chorzów
  6. Senior I Katowice
  7. KS KONFEKS I Legnica
  8. RAG AZS PWR VII Wrocław
  9. ERBUD AZS PWR IX Wrocław
  10. KTB Konin
  11. MULTI Opole (baraże o utrzymanie)
  12. Silesia II Gliwice (baraże o utrzymanie)
  13. MICHALAK Kolonowskie (spadek do III ligi)
  14. KS AZS PWR III Wrocław (spadek do III ligi)
  15. DŹWIG Szczyrk (spadek do III ligi)
  16. GKS Piast I Gliwice (spadek do III ligi)
Grupa SE
  1. HOTEL SENATOR RAF Starachowice (awans do I ligi)
  2. SKÓR-BUT Łęczna (awans do I ligi)
  3. WINCOR NIXDORF CRACOVIA (baraże o I ligę)
  4. MILO Kraków
  5. HOTEL POLSKI-DROPOL Rzeszów
  6. INTEGRA Biała Podlaska
  7. KS CKFiS Bełżyce
  8. TS WISŁA Kraków
  9. JORDANÓW Rabka-Zdrój Kraków
  10. YAMIT Zamość
  11. ABCD Kraków (baraże o utrzymanie)
  12. LESKOWIEC Wadowice (baraże o utrzymanie)
  13. ALERT Suchedniów (spadek do III ligi)
  14. DOM KULTURY Dębica (spadek do III ligi)
  15. LAST MINUTE Kraków (spadek do III ligi)
  16. GEOKART-INTERNATIONAL Rzeszów (spadek do III ligi)

 

 

Butler ogólnopolski: I ligiII ligiI i II ligi

Poprawiony (środa, 28 sierpnia 2013 14:09)