Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Potwierdzenia i licencje Lig Centralnych

Ekstraklasa

lp drużyna licencja
1 FUNDACJA Bridge24.pl  Fundacja bridge24.pl
2 BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR  KS AZS Wratislavia
3 ESBS VITAS Elbląg  Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
4 GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV  KS AZS Wratislavia
5 GTB SDK Tczew  Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
6 LKS Kasztelan Konkret Chełmno  Ludowy Klub Sportowy Kasztelan Papowo Biskupie
7 Objectivity KS AZS Wratislavia III WR  KS AZS Wratislavia
8 SFORA CIBORA MINDLAB Kraków  Mindlab Sp. z o.o.
9 SPS CONSTRUCTION Kielce  Klub Sportowy SPS Construction Kielce
10 SYNERGIA ILANKA  Synergia Sp. z o.o.
11 SYNIS VALUE MEDIA Opole SyNiS Zarządzanie Energią Sp. z o.o.
12 Szkoła Brydża Szlem Gdańsk  Klub Sportowy Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
13 TB Silesia I Gliwice  Towarzystwo Brydżowe SILESIA w Gliwicach
14 Dr Smile Starachowice  Zielony Admin Sp. z o.o.
15 Akademia Brydża AZS UW Warszawa KU AZS UW Warszawa
16 ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn Stowarzyszenie Promocji Brydża Sportowego "Łączność" Olsztyn

I liga

lp drużyna licencja
1 Agilero Piast Skawina  MTS Piast Skawina
2 Bridge24.pl 2.  Fundacja Bridge24.pl
3 GTB ANDRZEJKI Gdańsk  Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
4 ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW  KU AZS UW Warszawa
5 Eko-Tech Jantar Toruń

Toruński Klub Brydżowy Jantar

6 SKOBUD Joker Tarnobrzeg Klub Brydża Sportowego Joker Rzeszów
7 AD Szczecin  Stowarzyszenie Klub Sportowy AD Szczecin
8 Autostrada Eksploatacja & 2S Media  Autostrada Eksploatacja S.A.
9 AZS Uniwersytet Zielonogórski 

Klub Uczelniany AZS Uniwersytet Zielonogórski

10 BIN Aleksandrów Kujawski  Aleksandrowskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego „BIN”
11 BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała  Beskidzkie Stowarzyszenie Brydza Sportowego
12 BUKS MDK MOSM I Bytom 

BUKS MDK-MOSM Bytom

13 DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań  UKBS Dąbrówka Poznań
14 Elektromontaż Joker Rzeszów  Klub Brydża Sportowego Joker Rzeszów
15 ERBUD SA KS AZS Wratislavia IX  KS AZS Wratislavia
16 ESKOM IT Warszawa  ESKOM IT Sp z o.o.
17 FREEECO CHEMIK Puławy  OGNISKO TKKF CHEMIK Puławy
18 INWIT Pabianice 

Stowarzyszenie Przyjaciół Sportu i Gier Umysłowych "Inwit"

19 KKBS CZARNA PAPUGA ZWIERZYNIEC Kraków  Krakowski Klub Brydża Sportowego
20 KS KM IMPORT JAGIELLONKA Piła Klub Sportowy  KM Import Jagielonka
21 Laser DeLux Łódź  Laser DeLux
22 OBJECTIVITY KS AZS Wratislavia VI WR  KS AZS Wratislavia
23 STARKA PAB Poznań  Poznańska Asocjacja Brydżowa
24 Taka sobie drużyna brydżowa WZBS  Warszawski Związek Brydża Sportowego
25 PAB Szczecinek (d. Transfer PAB) Poznańska Asocjacja Brydżowa
26 TURBO FLY-BACK

KS TURBO Wrocław

27 UKB KLEKS Szamotuły  Uczniowski Klub Brydżowy "Kleks"
28 VĘGORIA-2 WCK Węgorzewo  Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Węgorapa
29 TB SILESIA II Gliwice

Towarzystwo Brydżowe SILESIA w Gliwicach

30 SYNIS Opole

SyNiS Zarządzanie Energią Sp. z o.o.

31 INVENIO SZLEM Dzierżoniów SZLEM Dzierżoniów
32 STRACHOTA KS AZS Wratislavia VII WR KS AZS Wratislavia
33 MOKOTÓW Warszawa (przejęcie praw do miejsca KBS Leionowianin za zgodą WG) Mokotów Warszawa Mparms-Marek Pawlik
34 FIORI GIFTS Szczecin

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek  w Dobrej Szczecińskiej

II liga

lp drużyna licencja
1 ABNEGAT WZBS Warszawa  Warszawski Związek Brydża Sportowego
2 ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge  Fundacja I Love Bridge
3 Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp  Gorzowskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
4 KONTRA Koszalin  Klub Brydżowy Kontra
5 TS WISŁA-HOUSE of BRIDGE Kraków (d. MILO) TS Wisła Kraków
6 SPS EKO-RÓŻANKA Stowarzyszenie Przyrodniczo-Sportowe "EKO-RÓŻANKA"
7 UNIA II Leszno Klub Sportowy Unia w Lesznie
8 AZS AGH Piast Kraków  AZS AGH Kraków
9 Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II  KS AZS Wratislavia
10 BSBS II Bielsko-Biała  Beskidzkie Stowarzyszenie Brydza Sportowego
11 ABS Lambda Toruń (przejęcie praw do miejsca BTG za zgodą WG) WELES IT Jarosław Jamroszczak
12 CKiS Skawina  CKiS Skawina
13 GTB Darles Santerm Gdańsk  Darles Santerm Sp. z o.o.
14 Dunajec Nowy Sącz  Dunajec Nowy Sącz
15 FLUX-MEDICAL Boguniewo  FLUX Medical Sp. z o.o.
16 Fundacja Mała Ojczyzna  Stowarzyszenie ŁABS/Mała Ojczyzna
17 Gambling Zamek Ciechanów  Klub Sportowy Zamek Ciechanów
18 GKS Piast Gliwice I  GKS PIAST Gliwice
19 GTB ATUT Rumia  Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
20 Hetman Białystok  Białostocki Klub Sportowy Hetman
21 K2 Rebid  Rebid Sp. z o.o.
22 KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski  Klub Sportowy Kamienna
23 SZLEM Dzierżoniów (przejęcie praw do miejsca KTB Konin za zgodą WG) SZLEM Dzierżoniów
24 T.B. LIBERTY Bytom TB "Liberty" z siedzibą w Bytomiu
25 ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg  Stowarzyszenie Promocji Brydża Sportowego "Łączność" Olsztyn
26 MKS Strzelce Opolskie  Międzyszkolny Klub Sportowy Strzelce Opolskie
27 MOSiR Kostrzyn Fundacja I Love Bridge
28 Okna Boniek-STB Słupsk  Słupskie Towarzystwo Brydżowe
29 PKB Wtórmex Radomsko  Piotrkowski Klub Brydżowy
30 PREMONT Impas Katowice  Klub Brydża Sportowego "Impas" Katowice
31 Rewers - Joker Rzeszów  Klub Brydża Sportowego Joker Rzeszów
32 SUDOVIA Suwałki Suwalskie Towarzystwo Brydżowe
33 ŚWSBC Chełmiec Termet  ŚWSBS
34 TKB PAAK Chemik Bydgoszcz  Toruński Klub Brydżowy Jantar
35 Wisłoka Dębica - Korso Mielec  Klub Sportowy Wisłoka
36 Elektroosmoza Legionowianin 2 (przejęcie praw do miejsca KBS Legionowianin za zgodą WG) KBS Legionowo
37 Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W. Ośrodek Sportu i Rekreacji Lidzbark Warmiński
38 Tenispoint Chemik Bydgoszcz BYDGOSKI KS CHEMIK Bydgoszcz
39 KS Pionier Entuzjaści Szczecin Klub Sportowy Pionier Szczecin
40 Leskowiec Wadowice  - Beskid Andrychów Wadowicko-Andrychowskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
41 DRIM TIM KBS DRIM TIM
42 NOWA STACJA (BARD13) Klub Sportowy BARD13
43 Admira Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa
44 ROKITA Brzeg Dolny (DS) MKS ROKITA Brzeg Dolny
45 BEMIX Więcbork (KP) P.W.BEMIX Sp. z o.o.
46 Instalko SBS 1 Międzyrzecz (LB) Międzyrzeckie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
47 DK RONDO Łódź (LD) Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO
48 FORTA Biłgoraj (LU) Stowarzyszenie Kultury Fizycznej FORTA w Biłgoraju
49 Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych (MA) Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych Płock
50 Just Bridge I AZS AGH Kraków (MP) AZS AGH Kraków
51 Piast RSB Brzeg (OP) Raciborskie Stowarzyszenie Brydżowe
52 MOK Mońki (PD) Moniecki Ośrodek Kultury Mońki
53 GONZO CONCERT Sanok (PK) Klub Brydża Sportowego Joker Rzeszów
54 CKiS Pruszcz Gdański (PM) CKiS Pruszcz Gdański
55 ZTB 7 TREL Zawiercie (SL) ZTB "7trefl" Zawiercie
56 StokSoft SŚKB (SW) Świętokrzyski Klub Brydżowy Kielce
57 VĘGORIA WCK Węgorzewo (WM) Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne Węgorapa
58 Lampiony Dąbrówka Poznań (WP) UKBS Dąbrówka Poznań
59 AZS Uniwersytet Szczeciński (ZP) Akademicki Związek Sportowy w Szczecinie
60 J&J Kraków (Uchwała 33) Klub Sportowy [email protected] Kraków
61 CKiS MK Galicja Kraków (Uchwała 33) MK Galicja Kraków
62 BINŻ Bełchatów (Uchwała 33) Piotrkowski Klub Brydżowy
63 AMBER Gdańsk (Uchwała 33) Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
64 TS WISŁA Kraków (Uchwała 33) TS Wisła Kraków