Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Ligowe play-off 2021/22

Spis treści
Ligowe play-off 2021/22
play-off 2
play-off 3 (pomiędzy zjazdami)
play-off 4
Final Four
baraże

Play-off i baraże sezonu ligowego 2021/22

Play - off 1

Wyboru proszę dokonać do 28 stycznia 2022 przesyłając nazwę drużyny przeciwnika na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

początek meczu we wszystkich ligach w piątek 18 lutego o godz. 20:00

(za zgodą sędziego można rozpocząć mecz wcześniej)

EKSTRAKLASA

mecz

Gospodarz

carry-over

Gość

wynik

E 1

SYNERGIA

+3.35

SZLEM

 

E 2

Łączność

 

SDK / Bridge24.pl

 

E 3

VITAS

 

SDK / Bridge24.pl

 

 

 

 

 

 

E 4

SYNIS

 

Akademia Brydża / SILESIA

 

E 5

SFORA CIBORA

 

Akademia Brydża / SILESIA

 

E 6

Objectivity

+3

GOLDBECK

 

E 7

KONKRET

+0.65

SMILE

 

 

I LIGA N i S

mecz

Gospodarz

carry-over

Gość

wynik

1N 1

ESKOM IT

+6.91

AUTOSTRADA EKSPLOATACJA

 

1N 2

FIORI GIFTS

+0.77

GTB ANDRZEJKI

 

1N 3

PAB Szczecinek

+8.56

UKB KLEKS Szamotuły

 

1N 4

DĄBRÓWKA

+2.22

AD Szczecin

 

 

 

 

 

 

1N 5

STARKA

 

ERBUD / SZLEM

 

1N 6

JAGIELLONKA

 

ERBUD / SZLEM

 

1N 7

AZS UZ

+8.49

EKO-TECH JANTAR

 

1N 8

SYNIS

+7.29

TURBO FLY-BACK

 

 

 

 

 

 

1S 1

SILESIA

 

PIAST / ELEKTROMONTAŻ

 

1S 2

BRIDGE24.PL 2

 

PIAST / ELEKTROMONTAŻ

 

1S 3

KONSTANTA

 

CZARNA PAPUGA / SKOBUD

 

1S 4

ZweryfikujFirmę

 

CZARNA PAPUGA / SKOBUD

 

 

 

 

 

 

1S 5

VĘGORIA

 

CHEMIK / TAKA SOBIE

 

1S 6

INWIT

 

CHEMIK / TAKA SOBIE

 

1S 7

LASER

 

MOKOTÓW / BUKS

 

1S 8

OBJECTIVITY

 

MOKOTÓW / BUKS

 

 

II LIGA NE NW SE SW

Mecz

Gospodarz

carry-over

Gość

wynik

2NE 1

ABNEGAT

+17.19

CKiS Pruszcz Gdański

 

2NE 2

K2 REBID

+5.17

Fundacja Mała Ojczyzna

 

2NE 3

Dworek Króla

+10.66

HETMAN

 

2NE 4

Płockie Towarzystwo

+3.29

SUDOVIA

 

 

 

 

 

 

2NE 5

GAMBLING

 

MOK Mońki / Darles Santerm

 

2NE 6

ŁĄCZNOŚĆ

 

MOK Mońki / Darles Santerm

 

2NE 7

GTB ATUT

 

DRIM TIM / Vęgoria-2

 

2NE 8

Elektroosmoza

 

DRIM TIM / Vęgoria-2

 

 

 

 

 

 

2NW 1

Kłodawka KART-EL

 

Okna Boniek / UNIA II

 

2NW 2

KONTRA Koszalin

 

Okna Boniek / UNIA II

 

2NW 3

PAAK Chemik

 

Instalko SBS / ADMIRA

 

2NW 4

LAMBDA Toruń

 

Instalko SBS / ADMIRA

 

 

 

 

 

 

2NW 5

AZS US

 

Tenispoint / Kostrzyn

 

2NW 6

FLUX-MEDICAL

 

Tenispoint / Kostrzyn

 

2NW 7

KS Pionier

 

INFINITY / BEMIX

 

2NW 8

LAMPIONY

 

INFINITY / BEMIX

 

 

 

 

 

 

2SE 1

Wtórmex

 

EKO-RÓŻANKA / J&J

 

2SE 2

Dunajec

 

EKO-RÓŻANKA / J&J

 

2SE 3

STOKSOFT

 

TS Wisła / Piast Kraków

 

2SE 4

Rewers-Joker

 

TS Wisła / Piast Kraków

 

 

 

 

 

 

2SE 5

TS Wisła-House

 

FORTA / KAMIENNA

 

2SE 6

CKiS MK Galicja

 

FORTA / KAMIENNA

 

2SE 7

Wisłoka Dębica

 

CKiS  Skawina / Just Bridge

 

2SE 8

Gonzo Concert

 

CKiS  Skawina / Just Bridge

 

 

 

 

 

 

2SW 1

Bluerefrigeration

 

Chełmiec / SZLEM

 

2SW 2

MKS Strzelce

 

Chełmiec / SZLEM

 

2SW 3

Nowa Stacja

+2.81

Piast Brzeg

 

2SW 4

ANNEBERG

+0.9

LIBERTY

 

 

 

 

 

 

2SW 5

PREMONT

 

BINŻ / GKS Piast

 

2SW 6

Leskowiec

 

BINŻ / GKS Piast

 

2SW 7

BSBS II Bielsko-Biała

+26.01

ZTB 7 TREFL Zawiercie

 

2SW 8

RONDO Łódź

+6.04

ROKITA

 

 



Poprawiony (niedziela, 16 stycznia 2022 13:01)