Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Podział na grupy I i II ligi

Podział na grupy I i II ligi

Miejsca rozgrywek

I LIGA N

1 GTB ANDRZEJKI Gdańsk 
2 Eko-Tech Jantar Toruń
3 AD Szczecin 
4 Autostrada Eksploatacja & 2S Media 
5 AZS Uniwersytet Zielonogórski 
6 BIN Aleksandrów Kujawski 
7 DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań 
8 ERBUD SA KS AZS Wratislavia IX 
9 KS KM IMPORT JAGIELLONKA Piła
10 SYNIS Opole
11 STARKA PAB Poznań 
12 PAB Szczecinek (d. Transfer PAB)
13 TURBO FLY-BACK
14 UKB KLEKS Szamotuły 
15 INVENIO SZLEM Dzierżoniów
16 STRACHOTA KS AZS Wratislavia VII WR
17 FIORI GIFTS Szczecin (odwołanie rozpatrzone pozytywnie)
18 ESKOM IT Warszawa

I LIGA S

1 Agilero Piast Skawina 
2 Bridge24.pl 2. 
3 ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
4 SKOBUD Joker Tarnobrzeg
5 BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 
6 BUKS MDK MOSM I Bytom 
7 Elektromontaż Joker Rzeszów 
8 FREEECO CHEMIK Puławy 
9 INWIT Pabianice 
10 KKBS CZARNA PAPUGA ZWIERZYNIEC Kraków 
11 Laser DeLux Łódź 
12 Taka sobie drużyna brydżowa WZBS 
13 VĘGORIA WCK Węgorzewo 
14 TB SILESIA II Gliwice
15 OBJECTIVITY KS AZS Wratislavia VI WR
16 MOKOTÓW Warszawa (reasumpcja głosowania)

II LIGA NE

1 ABNEGAT WZBS Warszawa 
2 K2 Rebid
3 Elektroosmoza Legionowianin 2 (przejęcie praw do miejsca KBS Legionowianin za zgodą WG)
4 Darles Santerm Gdańsk 
5 Fundacja Mała Ojczyzna 
6 Gambling Zamek Ciechanów 
7 GTB ATUT Rumia 
8 Hetman Białystok 
9 ŁĄCZNOŚĆ NARIE Morąg 
10 SUDOVIA International 
11 DRIM TIM
12 Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
13 Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych (MA)
14 MOK Mońki (PD)
15 Vęgoria II Węgorzewo (WM)
16 CKiS Pruszcz Gdański (PM)

II LIGA NW

1 UNIA II Leszno
2 KART-EL Gorzów Wlkp 
3 KONTRA Koszalin 
4 ABS Lambda (przejęcie praw do miejsca BTG za zgodą WG)
5 GTB HOTEL AMBER Gdańsk (Uchwała 33)
6 FLUX-MEDICAL Boguniewo 
7 MOSiR I Kostrzyn
8 Okna Boniek-STB Słupsk
9 TKB PAAK Chemik Bydgoszcz
10 Tenispoint Chemik Bydgoszcz
11 KS Pionier Entuzjaści Szczecin
12 Admira Poznań
13 BEMIX Więcbork (KP)
14 Instalko SBS 1 Międzyrzecz (LB)
15 Lampiony Dąbrówka Poznań (WP)
16 AZS Uniwersytet Szczeciński (ZP)

II LIGA SE

1 SPS EKO-RÓŻANKA
2 TS WISŁA-HOUSE of BRIDGE Kraków (d. MILO)
3 AZS AGH Piast Kraków 
4 Dunajec Nowy Sącz 
5 KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski 
6 Rewers - Joker Rzeszów 
7 Wisłoka Dębica - Korso Mielec 
8 CKiS Skawina
9 MK Galicja Kraków (Uchwała 33)
10 AZS AGH Just Bridge 1 Kraków (MP)
11 J&J Kraków (Uchwała 33)
12 FORTA Biłgoraj (LU)
13 StokSoft SŚKB (SW)
14 GONZO CONCERT Sanok (PK)
15 TS WISŁA Kraków (Uchwała 33)
16 PKB Wtórmex Radomsko

II LIGA SW

 
podział na podgrupy na II zjazd - 18-19.12
Nr CHORZÓW
1 BSBS II Bielsko-Biała 
2 GKS Piast Gliwice I 
3 T.B. LIBERTY Bytom
4 ZTB 7 TREFL Zawiercie (SL)
5 PREMONT Impas Katowice
11 MKS Strzelce Opolskie
12 NOWA STACJA (BARD13)
13 BINŻ Bełchatów
14 DK RONDO Łódź (LD)
15 Piast RSB Brzeg (OP)
  BRZEG DOLNY
6 ŚWSBC Chełmiec Termet
7 Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
8 ROKITA Brzeg Dolny (DS)
9 SZLEM Dzierżoniów
10 ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
16 Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów

 

Poprawiony (wtorek, 07 grudnia 2021 10:48)