Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Kadra Krajowa dziewcząt i chłopców U-20

Sokolec, 6-11 lipca 2021

Trenerzy

prowadzący zajęcia kadrowe:
Włodzimierz Krysztofczyk, Rafał Marks, Paweł Szymaszczyk, Michał Wróbel

Koszt

ponoszony przez uczestnika: 400 zł

Wpłata na konto Ośrodka
ORION Zbigniew Draczyński Pensjonat Sokolec
Alior Bank 20 2490 0005 0000 4530 5506 1384

do dnia 02.07.2021 z podaniem imienia i nazwiska uczestnika.

Zakwaterowanie:

pensjonat Sokolec (Sokolec 35, 57-359 Ludwikowice Kłodzkie) u podnóża Wielkiej Sowy najwyższego wzniesienia Gór Sowich. Pokoje 2-5 osobowe z łazienkami. Całodzienne wyżywienie.

Uczestnicy: po 8-10 par dziewcząt i chłopców (łącznie 32-40 zawodniczek i zawodników)

Dojazd i powrót:

We własnym zakresie.

6.07.2021 podstawiony będzie o 12.30 autobus przy Dworcu Autobusowym we Wrocławiu (na tyłach Dworca Głównego PKP), który przewiezie uczestników rozgrywek kadrowych do Sokolca (wyjazdy z miejscowości Poznań 9.54, Warszawa 7.04, Łódź Widzew 8.25, Kraków 8.35, Bielsko Biała 7.50)

Wszyscy zainteresowani zostaną odwiezieni do Wrocławia (11.07). Wyjazd nastąpi po obiedzie (około 14.30). Przyjazd do Wrocławia około 16.30. (wyjazdy z Wrocławia pociągami bezpośrednimi – Bielsko Biała 16.46, Kraków 16.51, Warszawa, Łódź 17.16, Poznań 17.31)

Na zgrupowaniu będą przestrzegane wszelkie zalecania związane z epidemią.

Każdy uczestnik oddaje zaraz po przyjeździe (formularze w załączniku)

  • podpisaną przez opiekuna prawnego zgodę na udział w kadrze krajowej wraz z poświadczeniem zapoznania się z regulaminem Kadry oraz zgodę „RODO”
  • oświadczenie covidowe
  • okazuje zdolność, wydaną przez lekarza, do udziału w zgrupowaniu sportowym

Wszyscy uczestnicy muszą być członkami PZBS.


Jan Sibilski
Organizator zgrupowania


Załączniki

proszę wydrukować i podpisane przywieźć do Sokolca.

Załącznik 1 - Oświadczenie koronawirus
Załącznik 2 - Zgoda na udział w kadrze

Lista uczestników Kadry krajowej Dziewcząt i U20

Dziewczęta

  1. Maria Banaszkiewicz UKBS Dąbrówka Poznań
  2. Łucja Ciborowska CKIS Skawina
  3. Alina Falush UKBS Dąbrówka Poznań
  4. Julia Grodzka UKS Biała Podlaska
  5. Estera Hulanicka AZS UW Warszawa
  6. Alicja Jaskulecka Singleton Lublin
  7. Milena Klimiuk CKIS Skawina
  8. Dominika Lucka BSBS Bielsko Biała
  9. Oliwia Masiarek AZS AGH Kraków
  10. Karolina Melkonyan AZS UW Warszawa
  11. Ewa Morawska UKBS Dąbrówka Poznań
  12. Maja Pacholec BSBS Bielsko Biała
  13. Weronika Różewska AZS UW Warszawa
  14. Aleksandra Sobańska UKBS Dąbrówka Poznań
  15. Natalia Suszanowicz BSBS Bielsko Biała
  16. Joanna Szymaszczyk AZS UW Warszawa
  17. Zofia Teper BSBS Bielsko Biała
  18. Zofia Trojan AZS Wratislavia
  19. Joanna Zalewska AZS UW Warszawa
  20. Maria Zarzycka AZS UW Warszawa

Kadra U20

  1. Maria Niklaus UKBS Dąbrówka Poznań
  2. Adam Pigulski Synergia Cracovia Ilanka 2 Kraków
  3. Maximilian Szemik BSBS Bielsko Biała
  4. Mateusz Bakalarski BSBS Bielsko Biała
  5. Wojciech Okrzesik BSBS Bielsko Biała
  6. Jakub Pietrzak BSBS Bielsko Biała
  7. Jakub Marekwica BSBS Bielsko Biała
  8. Jakub Gawron BSBS Bielsko Biała
  9. Kacper Kuflowski CKIS Skawina
  10. Franciszek Kurlit CKIS Skawina
  11. Michał Stasik CKIS Skawina
  12. Aron Shindler Synergia Cracovia Ilanka 2 Kraków
  13. Jakub Nawrocki UKBS Dąbrówka Poznań
  14. Wiktor Chałupniczak UKBS Dąbrówka Poznań
  15. Szymon Graś UKBS Dąbrówka Poznań
  16. Jakub Piłat UKBS Dąbrówka Poznań
  17. Kajetan Gościański UKBS Dąbrówka Poznań
  18. Karol Maćkowiak UKBS Dąbrówka Poznań
  19. Maciej Betliński KBS Miłkowice
  20. Sebastian Zimorski KBS Miłkowice

Poprawiony (środa, 23 czerwca 2021 20:32)