Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Komunikat organizacyjny Kadry Mikstowej nr 1

W dniu 23 listopada Zarząd PZBS uchwalił Regulamin Kadry Mikstowej na rok 2023

Zapraszamy do zapoznania się (regulamin mniej więcej odpowiada ubiegłorocznemu) i rejestracji

Na dole strony głównej PZBS znajdują się dedykowane banery dla poszczególnych kadr, w tym mikstowej. Tam w przyszłości szukajcie dodatkowych informacji, komunikatów i linków.

Najważniejsze terminy:

10.01.2023 - ostateczny termin rejestracji wszystkich par

27-29.01.2023 - rozgrywki Kadry Mikstowej 1

23-26.03.2023 - rozgrywki Kadry Mikstowej 2

Jak zwykle zachęcamy do jak najwcześniejszej rejestracji. Z płatnością można poczekać do 10 stycznia, ale deklaracja gry ułatwi organizatorom planowanie rozgrywek. Poza tym dla zarejestrowanych par przewiduje się organizację dodatkowych bezpłatnych rozgrywek przed pierwszym terminem kadry (meczów na BBO i RB).

Rejestracja

Pary z aspiracjami reprezentacyjnymi proszone są o przesłanie planu swoich wspólnych rozgrywek na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Może to być argumentem przy decyzjach o zwolnieniach z I etapu rozgrywek lub powołaniach do kolejnych etapów. Na ww. adres można kierować również wszelkie pytania.

UWAGA:

Dodatkowy komunikat od Kapitana dotyczący zawodniczek lub zawodników planujących również udział w rozgrywkach kadry open lub seniorów: do rozgrywek można zarejestrować się w 2 różnych zestawieniach parowych. Ostateczną decyzję należy podjąć przed samymi rozgrywkami I lub II etapu. Taką podwójną rejestrację każdorazowo należy skonsultować z Kapitanem.

Kapitan/selekcjoner - Mirosław Cichocki  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koordynator – Lena Leszczyńska  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.