Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Kadra - Zgłoszone Pary

Spis treści
Kadra - Zgłoszone Pary
Kadra Mistrzowska Open
Kadra Krajowa Kobiet
Kadra Krajowa Seniorów
Kadra Narodowa Seniorów
Kadra Narodowa Kobiet
Kadra Narodowa I Open
Kadra Narodowa II Open

Kadra Mistrzowska Open

W KM uczestniczą pary awansujące z KK. Bez wcześniejszych eliminacji uprawnione do gry w KM są również pary złożone z zawodników z miejsc od 1 do 200 Rankingu Brydżowego PZBS na dzień 30.09.2017 r., które potwierdziły swój udział do dnia 02.01.2018 r.

 

Lp. Imię i nazwisko Imię i nazwisko    
1. Jacek Ciechomski Grzegorz Głasek    
2. Anna Maduzia Marcin Dobrowolski    
3. Sabina Grzejdziak Igor Grzejdziak    
4. Jarosław Cieślak Dominik Filipowicz    
5. Andrzej Kozikowski Wiesław Niciński    
6. Marek Jeleniewski Lech Ohrysko    
7. Robert Nowicki Marek Tyran    
8. Iwona Czajka Tomasz Paluchowski    
9. Jacek Grzelczak Adam Pawłowski    
10. Maciej Dąbrowski Jeremi Stępiński    
11. Andrzej Jaszczak Leszek Sztyrak    
12. Ewa Miszewska Witold Tomaszek    
13. Irena Chodorowska Jan Chodorowski    
14. Piotr Busse Sławomir Zawiślak    
15. Mariusz Bartkowski Marek Dalecki    
16. Maksymilian Chodacki Rafał Marks    
17. Przemysław Błaszczyk Dariusz Bogucki    
18. Paweł Miechowicz Andrzej Pawlak    
19. Tomasz Sielicki Marek Wójcicki    
20. Bartosz Chmurski Piotr Tuczyński    
21. Piotr Ilczuk Piotr Kołuda    
22. Marcin Pędziński Sławomir Piechocki    
23. Olech Bestrzyński Cezary Serek    
24. Piotr Marcinowski Mateusz Sobczak    
25. Jacek Sikora Adam Walczyński    
26. Marek Jaworski Grzegorz Superson    
27. Marek Urbański Wit Klapper    
28. Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko Piotr Krajewski awans z KK  
29. Marcin Krupowicz Piotr Lutostański awans z KK  
30. Jarosław Kostrzewa Arkadiusz Zadworny awans z KK  
31. Andrzej Kokoryka Dariusz Koproń awans z KK  
32. Adrian Bakalarz Jacek Szczerbowski awans z KK  
33. Artur Guła Mikołaj Taczewski awans z KK  
34. Piotr Kuc-Dzierżawski Tomasz Stryszewski awans z KK  
35. Halina Kaleta Grzegorz Kaleta awans z KK  
36. Ewa Rodziewicz-Bielewicz Olgierd Rodziewicz-Bielewicz awans z KK  
37. Krzysztof Dziekański Przemysław Saliński awans z KK  
38. Maciej Dorabiała Jacek Wojnarowicz awans z KK  
39. Mirosław Fechner Piotr Kulesza awans z KK  
40. Teresa Pudelwicz Dariusz Kardas awans z KK  
41. Dariusz Budnik Krzysztof Obłój awans z KK  
42. Tytus Bisping Marcin Wilczyński awans z KK  
43. Maciej Dobrzyński Janusz Gawęcki awans z KK  
44. Krzysztof Lipowski Bogdan Trun awans z KK  
45. Joanna Przytycka Igor Ciborowski awans z KK  
46. Przemysław Gałek Rafał Synowiec awans z KK  
47. Jacek Dmowski Witalis Talar awans z KK  
         


Poprawiony (wtorek, 13 marca 2018 09:18)