116

Jednolity Kalendarz Sportowy 2019

Styczeń

01.01 OTP* Noworoczny Turniej Par Warszawa
04.01 - 06.01 Ekstraklasa - zjazd 2 (7 meczów) Starachowice
05.01 - 06.01 I i II liga - zjazd 3
06.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
06.01 - 14.01 11. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
11.01 - 13.01 7. Kongres "Beskidzki Szlem" Szczyrk
12.01 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (4) Szczyrk
13.01 OTP* Turniej Otwarcia Sezonu im. Marka Kochowicza Bydgoszcz
14.01 KMP - termin 1
18.01 - 20.01 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Krajowa Kraków, Warszawa
18.01 - 20.01 Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej Otwock
20.01 OTP** 7. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
23.01 - 27.01 Rozgrywki Kadrowe - Mikstowa Kadra Narodowa Warszawa
27.01 OTP** O Puchar firmy Auto Watin Poznań-Jelonek
27.01 48. OTP** O Puchar "Śnieżnego Płatka" Dobrodzień

Luty

01.02 - 03.02 Ekstraklasa - zjazd 3 (Play-off I) Starachowice
01.02 - 03.02 I i II liga - zjazd 4
03.02 - 08.02 Cavendish (teamy, pary open, pary kobiece i juniorskie)
(Cavendish Teams, Open Pairs, Ladies Pairs, Mixed Pairs, Juniors Pairs)
Monte Carlo, Monaco
06.02 - 10.02 Główny kurs sędziowski EBL
(EBL Main Tournament Directors Course)
Antalya, Turcja
10.02 OTP** o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec
11.02 KMP - II Memoriał Wojciecha Siwca
15.02 - 17.02 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Mistrzowska Warszawa
16.02 28. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk Bielsk
17.02 27. OTP** o Puchar Prezydenta Płocka Płock
22.02 - 24.02 I i II liga - zjazd 5
22.02 - 28.02 Drużynowe Mikstowe Mistrzostwa Europy
(European National Mixed Team Championships)
Lizbona, Portugalia

Marzec

01.03 - 03.03 Rozgrywki kadrowe - Kadra Krajowa Seniorów
01.03 - 03.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Tęgoborze
03.03 OTP** Romantyzm i Brydż Opinogóra
08.03 - 09.03 GPPT 2018/19 (4) Zimowe Mistrzostwa Polski Teamów na IMPy Elbląg
08.03 - 10.03 22. Mityng Żuławski Elbląg
10.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (5) Elbląg
11.03 KMP - termin 3
15.03 - 17.03 Rozgrywki kadrowe - Kadra Mistrzowska Seniorów
15.03 - 17.03 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
16.03 Mistrzostwa Polski Sędziów Starachowice
17.03 OTP** Memoriał Jurka Rymwida (GPW) Leszno
17.03 OTP** 12. Międzynarodowy Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Suwałki
17.03 OTP** XI. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
21.03 - 31.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Vanderbild
(Spring North American Championship)
Memphis, USA
22.03 - 24.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
23.03 OTT*** Dzwon Zygmunta GPPT 2018/19 (5) Kraków
24.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (6) 61. Drewniane Głowy 7. Memoriał Andrzeja Wilkosza Kraków
24.03 - 29.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia
30.03 - 31.03 Centralny termin Finałów wojewódzkich 62. Mistrzostw Polski Par Open

Kwiecień

04.04 Eliminacje wojewódzkie do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
05.04 - 07.04 OTT*** im. Krzysia Bądera, GPPT 2018/19 (6) Lubomino
07.04 OTP** Memoriał Zbigniewa Zemanowicza Lubomino
07.04 OTP* GPW Nowy Tomyśl
08.04 KMP - termin 4
11.04 - 14.04 20. Mityng "Hotel Senator"** Starachowice
14.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (7) Starachowice
21.04 - 22.04 Wielkanoc
26.04 - 27.04 OTT*** GPPT 2018/19 (7) Łódź
26.04 - 28.04 10. German Bridge Team Trophy
(10th German Team Bridge Trophy)
Berlin, Niemcy
26.04 - 28.04 Mityng Łódzki Łódź
26.04 - 28.04 Drużynowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej - Memoriał Henryka Gagatka Bytom
28.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (8) Łódź
30.04 - 02.05 Budimex 62. Mistrzostwa Polski Par Open Wrocław

Maj

03.05 - 05.05 OTP** Kolumna Zygmunta Warszawa
05.05 OTP** o Puchar Burmistrza Morąga Morąg
07.05 - 10.05 9. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Starachowice
09.05 - 19.05 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa I i II
11.05 Popularny Turniej Ogólnopolski Bridge2Success Warszawa
12.05 12. OTP** O Puchar Wójta Gminy Łomża Łomża
13.05 KMP - termin 5
17.05 - 19.05 12. Bridge Forest Trophy
(12nd Bridge Forest Trophy)
Gołuń
18.05 OTP* o puchar Prezesa firmy Faba Baboszewo K/płońska
18.05 OTP** "O Puchar Dowódcy Garnizonu 6. Pułku OPL w Koszalinie" Koszalin
19.05 OTP** Brydż z TOYOTĄ Olsztyn
24.05 - 26.05 40. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
25.05 OTT*** GPPT 2018/19 (8) Wrocław
26.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (9) Wrocław
31.05 - 02.06 6. SPS Construction Trophy Łojdy

Czerwiec

02.06 OTP** Warmiński Olsztyn
07.06 - 09.06 Finał Ekstraklasy
(Final Four Polish League)
Wrocław
08.06 OTP** XXVIII. Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa, 10. Memoriał Marka Więcka Ostrzeszów
08.06 Walne Zgromadzenie Delegatów 2019 Warszawa
09.06 OTP** Z Okazji Dni Zambrowa Zambrów
10.06 KMP - termin 6
13.06 - 16.06 33. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Tęgoborze
15.06 - 16.06 III Kielecki Mityng ** Brydżowy Kielce
15.06 - 29.06 9. Otwarte Mistrzostwa Europy
(9th European Open Championships)
Stambuł, Turcja
16.06 OTP** Dworek Dębówko Dębówko koło Bartoszyc
20.06 - 23.06 59. Poznański Mityng Brydżowy
(59th Poznan Bridge Meeting)
Poznań
22.06 OTT*** GPPT 2018/19 (9) Poznań
23.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (10) Poznań
28.06 - 07.07 62. Kongres "Sława" Sława
30.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (11) Sława

Lipiec

04.07 - 11.07 27. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów
(27th European Junior Team)
Oslo, Norwegia
05.07 - 06.07 OTT*** GPPT 2018/19 (10) Sława
08.07 KMP - termin 7
12.07 - 14.07 OTT*** GPPT 2018/19 (11) Memoriał Andrzeja Żurka Kraków
14.07 OTP** Memoriał Andrzeja Żurka Kraków
18.07 - 28.07 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej - Spingold
(Summer North American Bridge Championship)
Las Vegas, USA
19.07 - 21.07 56. Mityng Łuczniczka Bydgoszcz
21.07 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (12) Bydgoszcz
26.07 - 28.07 44. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski Zgorzelec
26.07 - 28.07 Turniej Trzech Granic** Zgorzelec
26.07 - 04.08 Swedish Bridge Festival 2019 Örebro, Szwecja
28.07 - 02.08 25. Chairmans Cup
(25th Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

02.08 - 10.08 59. Kongres Bałtycki
(59th Bridge Baltic Congress)
Sopot
04.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (13) Sopot
05.08 - 07.08 OTT*** 32. Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku", GPPT 2018/19 (12) Sopot
11.08 OTP** GPW Skoki
12.08 KMP - termin 8
16.08 - 17.08 OTT*** 8. Mistrzostwa Polski Teamów BaM, GPPT 2018/19 (13) Rzeszów
16.08 - 18.08 41. Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
18.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (14) Rzeszów
20.08 - 29.08 6. Otwarte Mistrzostwa Świata Młodzieży
(6th World Open Youth Bridge Championships)
Opatija, Chorwacja
22.08 - 01.09 47. Grand Prix Warszawy
(47th Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
25.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (15) Warszawa
31.08 OTT*** GPPT 2018/19 (14) Warszawa

Wrzesień

06.09 - 14.09 58. Festiwal Brydżowy
(58th Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
08.09 OTP** Puchar Burmistrza Giżycka Giżycko
09.09 KMP - termin 9
13.09 - 15.09 16. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
14.09 - 15.09 OTP** VIII Memoriał dr C. Zakrzewskiego Otwock
14.09 - 28.09 44. Drużynowe Mistrzostwa Świata
(44th World Bridge Teams Championships)
Wuhan, Chiny
15.09 OTP* GPW Pleszew
15.09 OTP** Kongresowy Turniej Par GPWWM Olsztyn
20.09 - 21.09 OTT*** 10. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2019/20 (1) Bolesławiec
20.09 - 22.09 28. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
26.09 - 29.09 Mistrzostwa Polski Młodzików Starachowice
27.09 - 29.09 OTP** Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Warszawa
29.09 OTP** Błękitna Wstęga Wielkich Jezior Mazurskich Węgorzewo

Październik

04.10 - 06.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów)
05.10 - 06.10 I i II liga - zjazd 1
09.10 - 13.10 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa
13.10 OTP* GPW - Memoriał Eugeniusza Fursa Koło
14.10 KMP - termin 10
19.10 - 20.10 OTP* XXVII Ciechanowski Mityng Brydżowy Ciechanów
27.10 V OTP** Bristol Art & Medical Spa Busko Zdrój
27.10 OTP** GPW Memoriał Olka Czwakiela Poznań
27.10 OTP** 9. Mityng Pamięci Andrzeja Mera Białystok

Listopad

08.11 - 10.11 29. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard
11.11 III Kielecki OTP **- "O Podkowę Kasztanki Marszałka" Kielce
11.11 IV Ogólnopolski Turniej "O Podkowę Kasztanki Marszałka"
11.11 OTP** O Podkowę Kasztanki Marszałka Warszawa
11.11 OTP** o Puchar Prezydenta Miasta Łomży Łomża
11.11 OTP** GPW Gniezno
11.11 OTP** VI Turniej Pamięci E. Olborta i L. Przygody Racibórz
11.11 OTP* XXIV Turniej z okazji Święta Niepodległości Lubin
14.11 - 16.11 18. Puchar Europy
(18th European Bridge Champions Cup)
Bukareszt, Rumunia
16.11 - 17.11 I i II liga - zjazd 2
18.11 KMP - termin 11
22.11 - 24.11 22. Mistrzostwa Polski Par na IMPy Kraków
22.11 - 24.11 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków
24.11 OTP** XLVI Wawelski Smok Kraków
28.11 - 08.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Reisinger
(Fall North American Bridge Championship)
San Francisco, USA
30.11 2. OTP* O Puchar Wójta Gminy Baboszewo Baboszewo K/ Płońska
30.11 - 01.12 OTP** 24. Memoriał Irka Nowaka Poznań

Grudzień

01.12 OTP* o puchar Wójta Gminy Stoczek Stoczek
07.12 - 09.12 Międzynarodowy Turniej Teamów Mediolan, Włochy
09.12 KMP - termin 12
13.12 - 15.12 OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów 2018/2019
20.12 - 22.12 OTI**** Finał 20. Budimex Grand Prix Polski Par 2018/2019
25.12 - 26.12 Boże Narodzenie