CEZAR
Formularze
dyscyplinarne
Int. Ind. MP
Int. MP Par
KMP
GPP Par 2024
długa fala open
długa fala do 5WK
GPP Teamów 2024
długa fala
Brydżysta Roku
|
OGŁOSZENIE
W nawiązaniu do uchwały Zarządu PZBS nr 25/2024/2021-2025 Biuro PZBS zaprasza osoby lub instytucje zainteresowane sponsoringiem reprezentacji Polski na Olimpiadę Brydżową w Buenos Aires w 2024 roku o zgłoszenie mailowo swoich propozycji lub ofert na adres mailowy:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
w terminie do 19 kwietnia 2024r.
Zwycięzcy GPPT w Sieradzu Group One Team
Jarosław Łaszczuk (organizator), Dominika Ocylok, starosta Sieradzki Mariusz Bądzior, Anna Sarniak, Jeremi Stępiński, Maciej Hutyra, Bartosz Chmurski
Grand Prix Polski Teamów - Sieradz
OTP** VI Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
Kadra U-16
Grand Prix Polski Teamów na Krakowskiej Wiośnie
12 Dzwon Zygmunta (od lewej): Adam Brodowski - Prezes Małopolskiego ZBS, II miejsce: PAD GRA PROW (Jarosław Stach, Jakub Bazyluk, Maciej Dąbrowski, nieobecny Jacek Ciechomski), I miejsce: MAGMA (Adam Krysa, Mateusz Sobczak, Darek Kowalski, Stanisław Gołębiowski), III miejsce: SPS EKO RÓŻANKA II (Tomasz Modrzejewski, Wojciech Okuniewski, Sławomir Czech, Martiusz Bartkowski, Paweł Szymonik, nieobecny Bartosz Matras)
Grand Prix Polski Par na Krakowskiej Wiośnie
(od lewej): Adam Brodowski - Prezes Małopolskiego ZBS, II miejsce: Vasil Valchev - Piotr Kołuda, I miejsce: Jacek Gurgul - Jacek Kalinowski, III miejsce: Agnieszka Pietrzyk - Andrzej Hermansdorfer
Laureaci II etapu Kadry Mikstowej - I miejsce: Sabina Grzejdziak i Igor Grzejdziak, II miejsce: Justyna Żmuda i Piotr Marcinowski
Wyniki
podium turnieju GPPP w Warlitach (od lewej):
II m-ce Krzysztof Kujawa - Cezary Komajda,
I m-ce Przemysław Janiszewski - Wojciech Strzemecki,
II m-ce Zbigniew Rogowski - Roman Kierznowski (nieobecny)
podium Zimowych MP Teamów na IMP
I m-ce Odmet Fundacja bridge24.pl (Zdzisław Ingielewicz, Patryk Patreuha, Jakub Patreuha, Grzegorz Narkiewicz, nieobecni: Piotr Zatorski, Michał Nowosadzki)
II m-ce Group One Team (Maciej Hutyra, Jeremi Stępiński, nieobecni: Konrad Araszkiewicz, Krzysztof Kotorowicz, Rafał Jagniewski, Wojciech Gaweł)
III m-ce Relanium (Mariusz Bartkowski, Tomasz Winciorek, Maciej Dąbrowski, Jarosław Stach)
podium Zimowych MP Teamów na IMP do 5.0 WK
I m-ce: Fazoklub (Andrzej Kita, Bolesław Radko, Wojciech Okuniewski, Łukasz Taczalski, Jakub Wieleba, nieobecny Grzegorz Cieślak)
II m-ce: ESBS Waldi (Marek Serdyński, Zbigniew Krzepkowski, Waldemar Ślesicki, Janusz Tchórzewski, Dominik Głowacki)
III m-ce: AZS UW (Michał Hołowacz, Jan Izwantowski, Michał Brzozowski, Jan Kot, Wojciech Wnuk)
Wkrótce
Rejstracja do GPPP
Ekstraklasa
I liga: N ♠ S
II liga: NE ♥ NW ♥ SE ♥ SW
|