Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Sport Wszystkich Dzieci

Polski Związek Brydża Sportowego kontynuuje program "Sport Wszystkich Dzieci" współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Na obecną chwilę w programie biorą udział następujące szkoły:

  1. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku – prowadzący: Halina Perkowska
  2. Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk w Warszawie – prowadzący: Michał Powałka
  3. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie – prowadzący: Marcin Radwański
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie – prowadzący: Leszek Suder
  5. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Natalii Machałowej w Kielcach – prowadzący: Małgorzata Golec
  6. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górnie – prowadzący: Małgorzata Golec
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie– prowadzący: Wojciech Idzikowski
  8. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Włodzimierza Puchalskiego w Legnicy– prowadzący: Marek Czerniawski
  9. Prywatna Szkoła Podstawowa I.C.O. w Wołominie – prowadzący: Jarosław Kostrzewa
  10. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy – prowadzący: Bogumił Kupczyk
  11. Szkoła Podstawowa w Miłkowicach – prowadzący: Mirosława Stachura
  12. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rzeszotarach – prowadzący: Mirosława Stachura
  13. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie– prowadzący: Dawid Ochman
  14. Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Sarbinowie– prowadzący: Piotr Wilczok
  15. Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligi w Mielnie – prowadzący: Piotr Wilczok
  16. Szkoła Podstawowa nr 3  im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie  – prowadzący: Bolesław Aleksandrowicz
  17. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, SP nr 198 w Łodzi – prowadzący: Andrzej Kozikowski
  18. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie – prowadzący: Marek Wawrzyniak
  19. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Skarszewach – prowadzący: Jacek Żygowski
  20. Szkoła Podstawowa w Szczepankowie – prowadzący: Tomasz Zaleski
  21. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach – prowadzący: Grzegorz Samol
  22. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Chróścinie – prowadzący: Andrzej Skotniczny
  23. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie – prowadzący: Tomasz Kopka
  24. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dobrzyniu – prowadzący: Justyna Graniczny
  25. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowych Ręczajach – prowadzący: Jarosław Kostrzewa
  26. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie - prowadzący: Marcin Kuflowski
  27. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kruszynie - prowadzący: Roland Lippik

Kolejne szkoły dołączyły do naszego programu w roku szkolnym 2019/2020

 

28. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej - prowadzący: Adrian Bakalarz

29. Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach - prowadzący: Małgorzata Golec

30. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie - prowadzący: Marta Grodzka

31. Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach - prowadzący: Małgorzata Golec

32. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Wł. Jagiełły w Sochaczewie - prowadzący: Tomasz Kopka

33. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rzeszowie - prowadzący: Andrzej Ankiersztejn

34. Szkoła Podstawowa AZYMUT w Pruszkowie - prowadzący: Paweł Szymaszczyk

35. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze - prowadzący: Zofia Miechowicz

36. Szkoła Podstawowa nr 66 im. M. Skłodowskiej - Curie w Poznaniu - prowadzący: Jan Sibilski

37. Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytomiu - prowadzący: Jerzy Matura

Nadzór nad programen : Adrian Bakalarz, Anna Zalewska.

Prezentacja i zajęcia w Szabdzie

UKBS Dąbrówka  - Turniej Świąteczny 

Turniej Mikołajkowy KSOS w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie 

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II w Kielcach

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Natalii Machałowej w Kielcach

Spotkanie z Reprezentantami Polski U-15 w Brodnicy

I Świętokrzyskie Mikołajki Brydżowe

Zajęcia w Szkole Podstawowej im Marii Montessori w Zielonej Górze

Szkoła Podstawowa nr 198 w Łodzi

Brydż w Brodnicy

 

Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie

 

Drugi rok Kółka Brydżowego w Tarnowie

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie

 

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Skarszewach

 

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach