Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

IV Mistrzostwa Polski Internautów

Regulamin IV Brydżowych Mistrzostw Polski Internatów 2011 Open w Realu

 1. Zlot-Mistrzostwa są zintegrowane z VIII Ogólnopolskim ”Olsztyńskim” Kongresem Brydżowym 2011 Open i Grand Prix Polski Par Budimex 2011 Open. Imprezy te odbywają się jednocześnie, w tym samym czasie i miejscu (rozgrywane tymi samymi rozkładami kart).Warunkiem startu w Mistrzostwach jest podanie/wpisanie (na karcie zgłoszeniowej) do I,II i IV Kongresowego Turnieju Par nicka, imienia i nazwiska. Mistrzostwa internautów odbędą się w trzech konkurencjach: miksty, pary na impy i maxy.

 2. Mistrzostwa są rozgrywane i punktowane razem z turniejami kongresowymi. Z tym, że trzy pary internautów (para taka składa się tylko z internautów, posiadących nick, imię) z każdej nw. umownej grupy, które zajmą najwyższe miejsce w danym turnieju, spośród innych innych par internautów - zdobywają tytuły mistrzów Polski.

 3. Umowne grupy podzielono w zależności od posiadanego WK i tak:

  • Grupa I przedział WK 0 do 1.0,

  • Grupa II przedział WK 1.5 do 4.0,

  • Grupa III przedział WK 7.0+.

  O zakwalifikowaniu do danej grupy decyduje wyższy WK jednej osoby w parze. Np. duet składa się z WK 7.0 i 1.0, to taka para znajdzie się w Grupie III. W parach przy równej ilości zdobytych punktów o wyższym miejscu decyduje niszy WK a później losowanie.

 4. Turnieje zaliczane jako mistrzostwa Polski:

  1. Miksty – rozgrywane podczas I Kongresowego Turnieju Par,

  2. Pary na impy – rozgrywane podczas II Kongresowego Turnieju Par.

  3. Pary maxy – rozgrywane podczas IV Kongresowego Turnieju Par.

  Trzy pierwsze pary w każdej grupie zdobywają tytuły mistrzów, wicemistrzów Polski i otrzymują medale złote, srebrne i brązowe.

 5. Brydżyści internauci niezależnie od zlotowych tytułów mistrzowskich biorą udział podziale nagród finansowo-regulaminowych i nagród rzeczowych (za kongresową klasyfikację długofalową).

 6. W czasie zawodów obowiązują regulaminy i przepisy PZBS.

 7. Organizator mistrzostw/zlotu nie ubezpiecza uczestników zlotu i osób towarzyszących od nieszczęśliwych wypadków ani nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zaginione.

 8. W miejscu rozgrywek (Hala Urania) obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu i spożywania alkoholu.

 9. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do głównego organizatora złotu. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu bez podania przyczyn.

 

Organizator