Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Mistrzostwa Polski Teamów Open - IMPy

        1 - 1983 - Warszawa

Janusz Połeć, Jacek Romański, Piotr Tuszyński, Krzysztof Wągrodzki

        2 - 1984 - Warszawa

Marcin Leśniewski, Krystian Rudo, Marek Szymanowski, Wojciech Uszyński, Krzysztof Wągrodzki

        3 - 1985 - Warszawa

Grzegorz Matula, Jacek Romański, Krystian Rudo, Marek Szymanowski

        4 - 1986 - Warszawa

Mirosław Cichocki, Stefan Doroszewicz, Krzysztof Gwis, Roman Krzemień, Janusz Połeć, Andrzej Zawada

        5 -1987 - Warszawa

Piotr Gawryś, Jerzy Michałek, Bolesław Ostrowski, Tomasz Przybora, Tadeusz Ralko, Henryk Wolny

        6 - 1988 - Warszawa

Karol Filipowicz, Stanisław Gołębiowski, Marian Kupnicki, Piotr Niedźwiedź, Erazm Rozwadowski, Robert Sekulski

        7 - 1989 - Warszawa

Jarosław Cieślak, Waldemar Frukacz, Dariusz Koproń, Włodzimierz Krysztofczyk, Tomasz Krysztofiak, Jacek Pszczoła

        8 - 1990 - Warszawa

Wojciech Biegajło, Włodzimierz Gromko, Krzysztof Gwis, Janusz Połeć, Wiesław Sycz, Tomasz Winciorek

        9 - 1991 - Słupsk

Marcin Leśniewski, Krzysztof Martens, Tomasz Przybora, Jacek Romański

       10 - 1992 - Słupsk

Krzysztof Jassem, Dariusz Kowalski, Mariusz Kwieciński, Lech Ohrysko

        11 - 1993 - Słupsk

Apolinary Kowalski, Tomasz Przybora, Jacek Romański, Henryk Wolny

        12 - 1994 - Słupsk

Hubert Jaworowski, Wit Klapper, Andrzej Wilkosz, Henryk Wolny

        13 - 1995 - Słupsk

Apolinary Kowalski, Michał Kwiecień, Jacek Pszczoła, Jacek Romański

        14 - 1996 - Słupsk

Ryszard Kiełczewski, Andrzej Lućko, Andrzej Ogłoblin, Wojciech Siwiec

        15 - 1997 - Słupsk

Grzegorz Gardynik, Stanisław Gołębiowski, Dariusz Kowalski, Marcin Leśniewski, Jerzy Romanowski, Jerzy Zaremba

        16 - 1998 - Słupsk

Aleksander Dubinin, Michaił Kuźniecow, Georgij Matuszko, Anatolij Pawłow

        17 - 1999 - Słupsk

Bartosz Chmurski, Apolinary Kowalski, Mariusz Puczyński, Adam Ratyński, Jacek Romański, Wojciech Siwiec

        18 - 2000 - Słupsk

Krzysztof Jassem, Michał Kwiecień, Jacek Pszczoła, Piotr Tuszyński

        19 - 2001 - Słupsk

Piotr Gawryś, Krzysztof Jassem, Michał Kwiecień, Jacek Pszczoła, Jacek Poletyło, Marek Wójcicki

        20 - 2002 - Słupsk

Grzegorz Gardynik, Rafał Jagniewski, Wojciech Olański, Bogusław Pazur, Jacek Poletyło, Jerzy Zaremba

        21 - 2003 - Warszawa

Cezary Balicki, Michał Kwiecień, Jacek Pszczoła, Adam Żmudziński

        22 - 2004 - Słupsk

Rafał Jagniewski, Wojciech Olański, Bogusław Pazur, Jacek Poletyło, Włodzimierz Starkowski, Marek Wójcicki

        23 - 2006 - Sopot

Victor Aronov, Leonard Helman, Mark Horton, Valio Kovachev, Vladi Isporski

        24 - 2010 - Sopot

Ewa Banaszkiewicz, Waldemar Burakowski, Jacek Ciechomski, Sławomir Olech, Adam Suwik, Frank Svindahl

        25 - 2012 - Warszawa

Piotr Gawryś, Jacek Kalita, Michał Nowosadzki, Piotr Tuszyński

        26 - 2013 - Warszawa

Marek Barylewski, Bogusław Gierulski, Cezary Krzemiński, Wojciech Olański, Jerzy Skrzypczak, Vytautas Vainikonis

27 - 2014 - Starachowice

Andrei Arlovich, Łukasz Brede, Paweł Jassem, Piotr Nawrocki, Erikas Vainikonis, Piotr Zatorski

28 - 2015 - Starachowice

Grażyna Busse, Piotr Busse, Krzysztof Kujawa, Tomasz Pilch, Sławomir Zawiślak

 

29 - 2016 - Starachowice

Andrei Arlovich, Michał Klukowski, Michał Kwiecień, Włodzimierz Starkowski, Erikas Vainikonis, Piotr Zatorski

        30 - 2017 - Sopot

         Krzysztof Cichy, Piotr Jasiński, Kacper Kopka, Edward Sucharda

        31 - 2018 - Sopot

         Bogusław Gierulski, Michał Kwiecień, Włodzimierz Starkowski, Jerzy Skrzypczak

        32 - 2019 - Sopot

         Piotr Ilczuk, Piotr Kołuda, Rafał Marks, Paweł Szymaszczyk

        33 - 2021 - Sopot

        Jarosław Bartosiński, Aleksander Kasprzak, Mirosław Szaliński, Marek Witek

        34 - 2022 - Sopot

        Andrzej Fronczak, Tomasz Gotard, Sławomir Henclik, Kazimierz Omernik, Krzysztof Sikorski