Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Lista delegatów na WZD kadencji 2016-2020

LP

Imię i nazwisko Walne

WZBS

1.         

Maciej Dorabiała PID 1286

DS

2.         

Piotr Ilczuk PID 1347 (po złożeniu mandatu przez Stanisława Gołębiowskiego)

DS

3.         

Jacek Krystecki PID 10045

DS

4.         

Jarosław Molenda PID 1508

DS

5.         

Józef Sławenta PID 1636

DS

6.         

Zbigniew Sobczyk PID 1641

DS

7.         

Sławomir Zimniak PID 1772

DS

8.         

Adam Błachnio PID 3644

KP

9.         

Marcin Mazurkiewicz PID 3844

KP

10.      

Wiesław Paczkowski PID 3884

KP

11.      

Adam Wujków PID 4022

KP

12.      

Jacek Baka PID 2462

LU

13.      

Andrzej Pertkiewicz PID 13033

LU

14.      

Jerzy Kubiak PID 2047

LB

15.      

Andrzej Łagosz PID 2324

LB

16.      

Paweł Pietrażycki PID 7909

LB

17.      

Grzegorz Pogodziński PID 2105

LB

18.      

Zbigniew Frank PID 7079

LD

19.      

Michał Klichowicz PID 10861 (po złożeniu mandatu przez Przemysława Janiszewskiego)

LD

20.      

Henryk Chojnacki PID 5583 (po złożeniu mandatu przez Jacka Grzelczaka, a wcześniej Cezarego Kanara)

LD

21.      

Włodzimierz Andrejew PID 5561 (po złożeniu mandatu przez Artura Wasiaka)

LD

22.      

Agata Kowal PID 2580

MP

23.      

Marcin Kuflowski PID 2712

MP

24.      

Zbigniew Sagan PID 2787 (po śmierci Jana Blajdy i wcześniejszym złożeniu mandatu przez Macieja Klisia)

MP

25.      

Maciej Rodzaj PID 11471

MP

26.      

Tadeusz Biernat PID 2597 (po złożeniu mandatu przez Witolda Stachnika)

MP

27.      

Michał Kalita PID 6660 (po złożeniu mandatu przez Igora Chalupca)

MA

28.      

Sławomir Zawiślak PID 7869 (po złożeniu mandatu przez Macieja Czajkowskiego)

MA

29.      

Piotr Dybicz PID 6580

MA

30.      

Łukasz Kalbarczyk PID 10043

MA

31.      

Tomasz Kopka PID 15824

MA

32.      

Tomasz Winciorek PID 1726 (po złożeniu mandatu przez Lenę Leszczyńską)

MA

33.      

Tadeusz Luzak PID 6758

MA

34.      

Stanisław Mączka PID 15976

MA

35.      

Mariusz Puczyński PID 6873

MA

36.      

Sandra Różańska PID 7043

MA

37.      

Adam Klimala PID 1825

OP

38.      

Andrzej Skotniczny PID 1882

OP

39.      

Ilona Bobko PID 7704

PK

40.      

Marek Pietraszek PID 1138

PK

41.      

Przemysław Czarnecki PID 4092

PD

42.      

Marian Krasowski PID 16317

PD

43.      

Piotr Latała PID 9341

PD

44.      

Józef Pochroń PID 4684

PM

45.      

Jacek Sikora PID 6923

PM

46.      

Maria Tomczewska PID 4848

PM

47.      

Marcin Wasłowicz PID 13650

PM

48.      

Andrzej Zaleski PID 4751

PM

49.      

Grzegorz Kaleta PID 3232

SL

50.      

Tomasz Kłys PID 9835

SL

51.      

Zdzisław Krzemiński PID 3282 (po złożeniu mandatu przez Ryszarda Łazikiewicza)

SL

52.      

Krzysztof Tomsia PID 3554

SL

53.      

Halina Kaleta PID 3231 (po złożeniu mandatu przez Andrzeja Wandzika)

SL

54.      

Janusz Gawęcki PID 2904

SW

55.      

Norbert Krzystanek PID 9345

SW

56.      

Paweł Jarząbek PID 4282

WM

57.      

Wiesław Podlecki PID 15195

WM

58.      

Jan Rogowski PID 4430

WM

59.      

Olech Bestrzyński PID 4887

WP

60.      

Krzysztof Jassem PID 8979

WP

61.      

Michał Moryson PID 10595

WP

62.      

Janusz Kalida PID 5097 (po złożeniu mandatu przez Marcina Pędzińskiego)

WP

63.      

Jan Sibilski PID 5376

WP

64.      

Marcin Woźniak PID 5519

WP

65.      

Michał Zimniewicz PID 11457

WP

66.      

Wincenty Grela PID 5936

ZP

67.      

Aneta Buze PID 12176

ZP

68.      

Mirosław Stelmaszyk PID 15084

ZP

69.      

Marek Wawrzyniak PID 6131

ZP

 

Poprawiony (piątek, 21 kwietnia 2017 10:34)