Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Olsztyński Kongres Brydżowy - zapowiedź

Spis treści
Olsztyński Kongres Brydżowy - zapowiedź
Program
Regulamin
Opłaty i nagrody
Mistrzostwa Polski Internautów
Noclegi

 

altaltOlsztyński Kongres Brydżowy

Grand Prix Polski Par

oraz

III Brydżowe Mistrzostwa Polski Internautów OPEN

Pod patronatem Mariana Podziewskiego - Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Piotra Grzymowicza - Prezydenta Miasta Olsztyna, Jacka Protasa - Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Stanislawa Żelichowskiego - Posła na Sejm RP

altOlsztyn, 24-26 września 2010 r.  

Hala Widowiskowo-Sportowa Urania,
Al. Józefa Klemensa Piłsudskiego 44

SĘDZIOWIE :

Arkadiusz Ciechomski – sędzia główny, Michał Zimniewicz – sędzia komputerowy, Janina Bakuła, Kazimierz Kulas, Adam Nelkowski.

Dyrektor Kongresu:

Leonard Jaskowiak, główny organizator, prezes OSBS w Olsztyn, tel. 605-335-235.

Jak ten czas szybko leci, nie tak dawno spotkaliśmy się na I Brydżowych Mistrzostwach Polski Internautów i teraz Olsztyn, po raz trzeci będzie gościł przesympatycznych i przeurokliwych domowych brydżystów, ale w realu. Organizatorzy serdecznie zapraszają do grodu nad Łyną i wystartowania w tych mistrzostwach osoby grające w Internecie na dowolnych serwerach. Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa na tej wielkiej gali brydżowej w Hali Urania. Zapewniamy dużo grania, dobre warunki do gry i możliwość konfrontacji przy stoliku z czołowymi i utytuowanymi brydżystami nie tylko z Polski. Mistrzostwa jak i Kongres są imprezami otwartymi i każdy może w nich uczestniczyć. A, więc do zobaczenia w Olsztynie!!

Sponsorzy

m.in. : ENERGA S.A. z siedzibą w Gdańsku, Urząd Miasta Olsztyn, Mebelplast Olsztyn, Warmiński Bank Spółdzielczy, OSiR Olsztyn, Eltel Networks Olsztyn, PGM Olsztyn, Północna Grupa Narzędziowa PGN Ostróda, OBRAM Olsztyn, PGB Polterm Stawiguda, Indigo - Salon Mebli Indyjskich Olsztyn, MPK Olsztyn, Michelin Polska Olsztyn, Internetowy Sklep Brydżowy www.imperiumbrydza.pl, SEWIL Olsztyn, PREMAR Olsztyn, NDI Spółka Akcyjna Sopot, Kreator Moda Męska, Olsztyn, www.galeria-slubna.pl

Komitet Organizacyjny Kongresu serdecznie dziekuje wszystkim sponsorom za finansowe i rzeczowe wsparcie zawodów.Poprawiony (czwartek, 23 września 2010 14:01)